Prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou- za mateřskou

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou- za mateřskou

Příspěvekod Marka » čtv 10. úno 2011 11:27:27

Ahoj,
potřebovala bych poradit s prodloužením smlouvy na dobu určitou. V polovině měsíce mi končí smlouva na dobu určitou - záskok za paní na mateřské. Paní je ale podruhé těhotná a do práce nenastoupí , půjde na nemocenckou až do nástupu na mateřskou a posléze na rodičovskou dovolenou. Zaměstnavatel mi chce vystavit dodatek ke staré smlouvě až do doby nástupu zaměstnankyně po druhé mateřské. Nevím jak bych to měla na dodatku formulovat, aby to bylo správně. Stačilo by napsat, že se jedná o zástup za zaměstnankyně XY po dobu trvání nemocenské, rodičovské a mateřské dovolené? Nebo musím vystavit každý dodatek zvlášť ( nemocenská- nevím přesný nástup na mateřskou, mateřská dovolena a rodičovská? ) Děkuji za radu trochu jsem se v tom zamotala. Markéta :roll:
Marka
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 04. srp 2010 13:44:26

Re: Prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou- za mateřskou

Příspěvekod saba » čtv 10. úno 2011 12:07:45

Ahoj,
já bych postupovala určitě za každý druh jednotlivě ... může se stát cokoliv. Je zde i možnost, že např. na rodičovskou nastoupí manžel.
Sice je to papírování, ale je to jistota. Uvádím po dobu MD, nejpozději do ..., po dobu RD, nejpozději do...
saba
 
Příspěvky: 219
Registrován: úte 04. kvě 2010 11:54:58

Re: Prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou- za mateřskou

Příspěvekod refi » čtv 10. úno 2011 12:39:35

souhlasím s odpovědí saby. sepsat jedno po druhém. i třeba proto, že bohužel ne vždy musí těhotenství končit mateřstvím, proto nemůžete dopředu takto smlouvu sepsat. dělám to stejně jako saba, po dobu MD, nejpozději do ... atd.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou- za mateřskou

Příspěvekod Marka » pon 14. úno 2011 15:44:29

Dík moc za radu, ono to bude takhle asi nejlepší. :thumbs up: Markéta
Marka
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 04. srp 2010 13:44:26


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků