Podle které platové tabulky

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Podle které platové tabulky

Příspěvekod hortma » pon 24. zář 2018 7:19:49

Budeme mít školního asistenta- sociální pracovník , placený ze státních peněz. Zařazení by mělo být podle katalogu prací sociální pracovník 2.08.02. Platová třída 10.
Jedná se o nepedagogického zaměstnance. Bude placený podle tabulky č. 1 (pro nepedagogy) nebo podle tabulky č. 5 ?
Děkuji.
hortma
 
Příspěvky: 264
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57

Re: Podle které platové tabulky

Příspěvekod hortma » pon 24. zář 2018 8:37:34

Opravuji se : nebo podle tabulky - příloha č. 3 , sociální pracovníci.
hortma
 
Příspěvky: 264
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57

Re: Podle které platové tabulky

Příspěvekod ustav » pon 08. říj 2018 11:54:51

Máme socil. pracovníka v tabulce č.3 - prošlo kontrolou ČŠI v prosinci 2017, bez připomínek
ustav
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 11. říj 2016 10:31:55

Re: Podle které platové tabulky

Příspěvekod hortma » úte 09. říj 2018 8:00:22

Děkuji za informaci. Jen jsem neuvedla, že jsme základní škola.
Volala jsem si na kraj, a bylo mi řečeno, že nemáme akreditaci pro soc. služby, tak podle tabulky č. 1 (tabulka pro nepedagogy).
Rozdíl jsme řešili výší osobního příplatku.
hortma
 
Příspěvky: 264
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57

Re: Podle které platové tabulky

Příspěvekod alcapone » čtv 01. lis 2018 10:08:17

Dobrý den,

taky jsme po kontrole KÚ a máme soc.pracovnice podle přílohy č.3. V Nařízení je to přesně napsáno, že se jedná o soc.pracovníka ve škole.

(3) Zaměstnanci, který je
a) zdravotnickým pracovníkem poskytujícím zdravotní služby podle § 2 odst. 2 a 3 zákona o zdravotních službách,
b) pracovníkem v sociálních službách nebo sociálním pracovníkem v zařízení sociálních služeb, u poskytovatele sociálních služeb, který vykonává činnost v sociálních službách nebo podle zvláštních právních předpisů při pomoci v hmotné nouzi, v sociálně-právní ochraně dětí,ve škole a školském zařízení, ve věznici, v zařízení pro zajištění cizinců a v azylovém zařízení, nebo sociálním pracovníkem u poskytovatele zdravotních služeb,
přísluší platový tarif stanovený podle stupnice platových tarifů uvedené v příloze č. 3 k tomuto nařízení, pokud zaměstnanci, který je pracovníkem v sociálních službách nebo sociálním pracovníkem, nepřísluší platový tarif podle odstavce 2, nebo zaměstnanci, který je zdravotnickým pracovníkem, nepřísluší platový tarif podle odstavce 4.
alcapone
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 27. srp 2013 9:40:19


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků