Přijaté fa za potraviny ve vlast.ŠJ-zápis do SW

faktury přijaté, vydané, zálohové, dobropisy, vrubopisy

Přijaté fa za potraviny ve vlast.ŠJ-zápis do SW

Příspěvekod HJana » stř 12. pro 2012 9:00:27

Dobrý den, prosím končí účetní období a já přehodnocuji některé staré praktiky v účtování zde na škole. Jedná se mě o zapisování všech došlých faktur na organizaci. Zde pani vedoucí ŠJ nepracuje s SW KDF ale fa za potraviny si sama eviduje v SW VIS pro stravování a platí z účtu ŠJ . Ostatní fa za provoz ŠJ ( voda, el.enrgie...) zadávám já a platím z účtu školy. V průběhu roku zvýšené prostředky na účtě ŠJ se převádí na BÚ školy. Máte jinak? Kdo u Vás zapisuje faktury a hradí:?
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: Přijaté fa za potraviny ve vlast.ŠJ-zápis do SW

Příspěvekod marsej » stř 12. pro 2012 18:33:41

Dobrý den, já zapisuji všechny faktury došlé do KDF za celou školu v programu Fenix,tedy i potraviny a taky je hradím. Vedoucí školní jídelny si vede v evidenci tyto faktury také v programu VIS Plzeň, ale jen pro kontrolu s dodacími listy. Na konci měsíce mi odevzdá sestavu o spotřebě potravin a jejím zůstatku ve skladu. Já vnitřním dokladem tuto spotřebu zaúčtuji a musí souhlasit její stav s mým stavem na 112. Děláme to měsíčně, lépe se hledají chyby.
marsej
 
Příspěvky: 14
Registrován: úte 05. dub 2011 17:50:15

Re: Přijaté fa za potraviny ve vlast.ŠJ-zápis do SW

Příspěvekod milili » čtv 13. pro 2012 7:29:40

Dělám stejně jako Marsej, jen mám Gordic. Vyhovuje to jak mně - účetní, tak i vedoucí ŠJ. Měsíčně provádíme kontrolu, odsouhlasíme stavy 112 i to, co je navařeno nebo provařeno. Když je chyba, opravíme a na konci roku je to bez práce.
milili
 
Příspěvky: 118
Registrován: pát 09. dub 2010 12:10:00

Re: Přijaté fa za potraviny ve vlast.ŠJ-zápis do SW

Příspěvekod HJana » čtv 13. pro 2012 8:48:23

Díky za Vaše reakce. :drinks:
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: Přijaté fa za potraviny ve vlast.ŠJ-zápis do SW

Příspěvekod HJana » čtv 13. pro 2012 10:01:30

Ještě jen dotaz , platíte z účtu ŠJ? U nás má ŠJ svůj účet kam chodí platby od strávníků. Díky :bye:
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23


Zpět na Faktury

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků