ČŠI

naše zkušenosti z kontrol v jakékoliv oblasti naší práce

ČŠI

Příspěvekod skolka » stř 11. dub 2018 9:59:04

Dobrý den, máme ohlášenou kontrolu ČŠI, jsme mateřská škola. Prosím o rady co by mohli u mě, jako účetní (mzdová je někdo jiný) kontrolovat-na co si dát pozor?
Jen státní rozpočet nebo i od zřizovatele?
Co je např. asi se týká SR?: - rozpis rozpočtu neinvestičních výdajů (neinvestiční ukazatele-rozpočet schválený a upravený,včetně změn) ?
- poskytnutí a čerpání investic
Dotace projekt Personální podpora, to taky ?
děkuji M.
skolka
 
Příspěvky: 250
Registrován: pát 27. led 2017 9:58:38

Re: ČŠI

Příspěvekod Barusa » stř 24. říj 2018 8:05:06

My jsme střední škola a čekáme ČŠI. Neměli jste ji někdo teď někdy? Abych trochu věděla co kontrolují z ekonomiky. Moc děkuji za všechny rady. Můžete mi i napsat na puluk@seznam.cz.
Barusa
 
Příspěvky: 440
Registrován: úte 14. dub 2009 8:24:59

Re: ČŠI

Příspěvekod Ludmila » stř 24. říj 2018 11:13:45

My jsme měli kontrolu ČŠI před rokem, jsme základní škola s MŠ a ŠJ. Z ekonomiky chtěla paní vidět jen
vyúčtování dotace na PN. Dále je zajímalo jen za co jsme utratili peníze na integrace (nově doporučení pro žáky se SVP).
Konkrétně co jsme koupili pro jakého žáka. Je pravda, že přišla většina na pedagogy, ale jedna paní byla na ekonomiku.
Rozhodně nekontrolovala žádné doklady, platové výměry, mzdové sestavy .....
Toto mi naposledy kontrolovala veřejnosprávní krajská kontrola ( 3 kontrolorky 4 dny jen na ekonomiku + zahajovací výkazy)
Ludmila
 
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 05. bře 2009 9:12:53

Re: ČŠI

Příspěvekod JitkaMan » pon 17. pro 2018 10:17:21

Nám kontrolovala jenom kolik jsme dostali státních peněz a kolik jich bylo vyčerpáno. Víc nic, doklady žádné. Pouze ještě jestli jsme přijali nějaké dary a jiné dotace. Byli u nás přesně před rokem.
JitkaMan
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 01. pro 2015 14:48:35


Zpět na Co nám kontroly vytýkají?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník