přiznání k dani z příjmů právn. osob

DPH, daň z příjmu, daň darovací, daň z nemovitosti a vše z účetnictví, co se jinde nevešlo

Re: přiznání k dani z příjmů právn. osob

Příspěvekod wwery » stř 12. bře 2014 22:23:30

Danko,nic se neděje. Jsem ráda za každou reakci. :) Já jsem nakonec přišla na to,že se příjmy z dotace na provoz nedaní, takže žádná daň se platit nebude. Dělám DP poprvé,tak jsem se v tom nějak zamotala.
wwery
 
Příspěvky: 72
Registrován: pát 15. lis 2013 21:56:49

Re: přiznání k dani z příjmů právn. osob

Příspěvekod Leona » pon 24. bře 2014 13:37:48

Dobrý den,
studuji tady vaše poznámky k dani z příjmu právnických osob - příspěvková organizace, moc z toho nejsem chytrá.
Ještě jsem nevyplňovala daň. přiznání, ale letos to musím zvládnout. Jste některá z Vás ochotna
popsat jednoduše, co se kam píše?
Máme zisk do 300.000 Kč, daň platit za rok 2013 nebudu, v roce 2014 bude zisk použit jako investice.
Prostě nevím na který řádek co napsat.
Děkuji
Leona
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 01. úno 2011 12:20:58

Re: přiznání k dani z příjmů právn. osob

Příspěvekod ReVa » úte 25. bře 2014 9:30:42

Leona píše:Dobrý den,
studuji tady vaše poznámky k dani z příjmu právnických osob - příspěvková organizace, moc z toho nejsem chytrá.
Ještě jsem nevyplňovala daň. přiznání, ale letos to musím zvládnout. Jste některá z Vás ochotna
popsat jednoduše, co se kam píše?
Máme zisk do 300.000 Kč, daň platit za rok 2013 nebudu, v roce 2014 bude zisk použit jako investice.
Prostě nevím na který řádek co napsat.
Děkuji


Dobrý návod co kam je na stránkách PO účtuje též jsem sestavovala podle toho a došla si na FÚ, aby odkontrolovali a OK...
ReVa
 
Příspěvky: 71
Registrován: pon 06. kvě 2013 15:05:00

Předchozí

Zpět na DPH, daňová přiznání a jiné nezařaditelné ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků