Označení majetku

evidence operativní, podrozvahová, inventarizace, software

Označení majetku

Příspěvekod Zuzča » pát 14. kvě 2010 9:15:47

Dobrý den,
může mi někdo poradit, jak správně má být označen majetek? Slyšela jsem, že po školách chodí kontroly a kontrolují i označení. Snad i velmi drobné předměty mají být označeny ( kalkulačky...).
Nedokážu si třeba představit označení hrnců v kuchyni ( no to tedy není drobný předmět :) ). To snad ani nejde označit? :roll:. Přebírala jsem majetek, který nebyl téměř označen a moje nadřízená mi dala pokyn vše označovat právě tou fixou.
Díky a hezký den všem,
Zuzča
Zuzča
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. kvě 2010 8:23:52

Re: Označení majetku

Příspěvekod Terina » sob 15. kvě 2010 19:45:02

Osobně považuji za nejlepší čárkové kódy, inventura je potom daleko rychlejší. U nás na škole je ve skutečnosti označeno pouze pár kusů nábytku, nikdo se tím dosud příliš nezabýval, takže s tím na mě čeká ještě kupa práce... Vzhledem k financím mi zřejmě zůstane buď fix nebo nějaké dýmokleště... Hrnce bych asi osobně neznačila vůbec.
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Označení majetku

Příspěvekod markytka » ned 16. kvě 2010 17:10:35

Na jednom školení nám řekli, že musí být označeno ÚPLNĚ vše a když jsme argumentovali, že právě třeba ve ŠJ je to dost těžko proveditelné, tak nám řekli, že i kdyby ten hrnec měl mít visačku s číslem tak ji musí mít.. No tak jsme se po školení v práci hezky pobavili a dál je označené nemáme.. jinak u nás také klasická fixa..
markytka
 
Příspěvky: 176
Registrován: úte 03. bře 2009 8:00:25

Re: Označení majetku

Příspěvekod Zuzča » stř 26. kvě 2010 13:53:54

Dobrý den,
děkuji za komentáře. Také by se mi líbily čárové kódy a čtečka, ale zatím jsou peníze jen na ty fixy. Tak budu pokračovat s fixou. Kastróly jsem neoznačila, tak snad nebude při případné kontrole tak zle :)
Ještě jednou moc díky a všem hezký den, Zuzča
Zuzča
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 14. kvě 2010 8:23:52


Zpět na Majetek, inventarizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků