Seznam inventáře

evidence operativní, podrozvahová, inventarizace, software

Seznam inventáře

Příspěvekod Terina » ned 04. dub 2010 21:12:49

Ráda bych se Vás zeptala, jestli máte ve třídách (a v kabinetech, příp. ostatních místnostech) vyvěšen papír "seznam inventáře místnosti". Pamatuji si ještě z dob mé školní docházky, že v každé třídě visel takový dokument. Viděla jsem jej i na rodičovských schůzkách mých dětí (v jiné škole), ale u nás jej nemáme zavedený nikde. Pokud jej používáte, můžete poradit, co všechno na něm máte uvedeno?
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Seznam inventáře

Příspěvekod refi » pon 05. dub 2010 18:24:59

na bývalé škole (základce, cca 3 roky zpět) jsme je měli v každé místnosti. obsahem byl název místnosti plus jeho číselné označení, výčet majetku v místnosti včetně jeho inventárního čísla a počet kusů. každý rok se seznam vypracovával nový s novým datem a novými podpisy. já jsem si ho hodila do pc, takže jsem jen jednou ročně zkontrolovala, čeho se chci zbavit - to jsem navrhla k odpisu, co mi ubylo - tzn. komu jsem třeba něco dala - a vytiskla nový seznam. pokud mi něco přibylo, dopisovala jsem aktuálně v průběhu roku.

na současné škole si vede tyto karty hospodářka v počítači a v místnostech nic nevisí.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Seznam inventáře

Příspěvekod Terina » úte 06. dub 2010 7:28:48

Děkuji refi. Pokud to dobře chápu, tak z Vaší odpovědi jednoznačně vyplývá, že by ale každopádně takové seznamy měly existovat - ať už v papírové nebo počítačové podobě. Zařídím se podle toho.
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05


Zpět na Majetek, inventarizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků