Hrací centrum

evidence operativní, podrozvahová, inventarizace, software

Hrací centrum

Příspěvekod mapoh » čtv 22. říj 2009 8:17:11

Máme starou školu s vysokými stropy a teď jsme získali finance na zbodování dřevěného mezipatra, které bude stát v rohu v části třídy a kam si budou moci děti na prvním stupni chodit číst, hrát, bude tam probíhat výuka na koberci atd. Já stojím před problémem, jak toto zaúčtovat, když to bude přišroubováno ke zdi, je to technické zhodnocení budovy nebo mám vestavbu zařadit jako samostatnou movitou věc a tak odepisovat? Mezipatro bude dražší než 40000 Kč, takže to se bude odepisovat stejně, ale na budově jsme již nějaké práce provedli, které mají charakter technického zhodnocení, když bych mohla mezipatro odepisovat samostantě, tak ostatní věci mohu zařadit do nákladů, protože ty mi 40000 nepřesáhnou.
mapoh
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 06. říj 2009 9:47:05

Re: Hrací centrum

Příspěvekod mira » stř 11. lis 2009 14:46:25

měla jsem něco podobného v MŠ, zbudovali si ve třídě "hnízdo" se schodištěm a bylo mi řečeno, že to není technické zhodnocení budovy, jelikož se tím nemění funkčnost budovy i když je to pevně přišrubováno ke stěně. Tak jsem to dala na 022 a odepisuji. :rofl:
mira
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 15. črc 2009 10:47:40


Zpět na Majetek, inventarizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků