Ekologická likvidace - protokol

evidence operativní, podrozvahová, inventarizace, software

Ekologická likvidace - protokol

Příspěvekod L. F. » čtv 30. zář 2010 8:49:17

Loni jsme vyřazovali sporák ze školní cvičné kuchyňky. Školník ( pozn. už tu nepracuje-máme nového) ho odvezl do sběrného dvora, ale nemám žádný papír, že ho tam dal :(. Jak mám postupovat, kdyz nemam protokol o ekologické likvidaci elektroodpadu a sporák jsme vyřadili.
L. F.
 
Příspěvky: 235
Registrován: úte 02. čer 2009 14:57:42

Re: Ekologická likvidace - protokol

Příspěvekod Dahab » čtv 30. zář 2010 10:21:00

Zdravím a k čemu ten protokol až v tomto roce potřebujete? Jinak my jsme vyřazovali taky lednici ze ŠJ a kupovali novou, takže firma,od které jsme brali novou nám starou odebrala a napsala o tom protokol. Ten mám přiložený ke svému vyřazovacímu protokolu. Když jsem vyřazovala počítače, tak jsme je vezli do chráněné dílny, kde je pracovníci rozebírají a paní mi dala potvrzení, že jsme tam dodali x kilo elektromateriálu a ještě jsme za to zaplatili 1400,- Kč. Pokud si zavoláte tam, kde jste sporák dali, určitě Vám nějaké potvrzení dají. Vždyť si to tam můžou dohledat. Zkuste to, určitě se domluvíte.
Jen tak mimochodem, syn dával do kovošrotu auto a až teď potřeboval likvidační protokol, tak paní mu ho podle bývalé SPZ v pohodě vytiskla skoro po roční době. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: Ekologická likvidace - protokol

Příspěvekod L. F. » čtv 30. zář 2010 10:50:25

Myslela jsem loni jako loňský školní rok, jinak to bylo ještě letos v březnu :). Jdu tam volat :)...díky,taková banalita a mě to nenapadlo :oops:
L. F.
 
Příspěvky: 235
Registrován: úte 02. čer 2009 14:57:42

Re: Ekologická likvidace - protokol

Příspěvekod Dahab » čtv 30. zář 2010 11:04:08

Dejte vědět jak jste dopadla. Je vidět, že my musíme myslet a myslíme skutečně na všechno!!!
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: Ekologická likvidace - protokol

Příspěvekod Dája » čtv 30. zář 2010 11:21:09

Dahab, pěkné rady. Ale pokud něco odevzdáte ve sběrném dvoře, žádný doklad nedostanete. Je to služba občanům zdarma. Organizace musí do sběrny a tam ještě zaplatí - pak Vám dají doklad. :bye:
Dája
 
Příspěvky: 634
Registrován: čtv 23. dub 2009 11:28:01


Zpět na Majetek, inventarizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků