Jaké časopisy odebíráte pravidelně?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Jaké časopisy odebíráte pravidelně?

Příspěvekod halča » úte 05. kvě 2009 14:46:00

Dnes jsem se tak koukala, co všechno mi chodí a co z toho doopravdy čtu a budu si v tom muset udělat pořádek.
Měsíčně odebírám:
- Účetní a daně (Anag)
- Mzdová účetní (Anag)
- Poradce veřejné správy (Poradce s.r.o.)
- Zpravodaj pro mzdové účetní a personalisty (Verlag Dashofer)
- Zákoník práce - pravidelné aktualizace (Verlag Dashofer)
a pak si každý rok objednávám:
- Abecedu mzdové účetní (Anag)
- Účetní souvztažnosti (Verlag)
- Abeceda účetnictví (Anag)
a spousta dalších různých náhodně objevených publikací týkajících se cestovních příkazů, FKSP atd. se zaměřením na školství.
Někdy mám pocit, že se mi informace zbytečně zdvojují a taky často nestihám vše ani přečíst :? jste na tom stejně nebo jsem sama takový exot? :mosking:
halča
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 03. bře 2009 8:26:04

Re: Jaké časopisy odebíráte pravidelně?

Příspěvekod quendery » úte 05. kvě 2009 15:14:02

Tedy klobouk dolů. Mimochodem, když jsem četla jméno rubriky, tak mi vytanula na mysli Vlasta, což je bezva časopis :gcrazy: . Co se ale týče těch odborných, tak asi, že mám externí účetní, tak "nuceně" bereme jen Sbírku zákonů a potom Školství. Občas si objednám nějakou publikaci - mám ráda takové ty s komentářem, či otázkami a odpovědmiˇ. Ostatní si najdu na internetu a leckdy je to rychlejší hledat tam konkrétní problém, než louskat stovky stránek. A taky teď brouzdám na našem milém serveru Radíme si. [:} [:} [:} [:}
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: Jaké časopisy odebíráte pravidelně?

Příspěvekod kožíšek » stř 06. kvě 2009 7:57:21

Tak k nám míří Účetnictví v praxi a Profit pro účtařky (kantorky), Poradce (pro mně a ředitele) a občas nějaký IT pro kolegu a mě.

ale když pominu práci tak pravidelně ke mně domů míří Psí sporty :oops: :bye:
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: Jaké časopisy odebíráte pravidelně?

Příspěvekod liběna » stř 06. kvě 2009 9:44:33

Pravidelně taky mzdovou účetní z Anagu, jinak aktuální věci rovnou na internetu. Sbírku zákonů už několik let neodebíráme, protože si platíme službu ASPI. Možná to není levnější, ale je to pohodlnější pro uživatele a hlavně mě to upozorní na novinky, aniž bych musela něčím listovat. L. A soukromě už neodebíráme nic, vše čteme na internetu - šetříme naše lesy i peněženky ;)
liběna
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 02. bře 2009 9:07:52


Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků