jak zvládáte letní čas?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod halča » pon 06. dub 2009 10:08:49

Mám s tím dvakrát do roka problém a dlouho mi trvá, než se srovnám. Večer se nedokážu přinutit jít dříve spát a ta rána :? A v pondělí je to naprostá krize :o :D
halča
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 03. bře 2009 8:26:04

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod ega » pon 06. dub 2009 10:55:03

Nemám s tím problém. Běžně stejně chodím spát hrozně nepravidelně, někdy jsem orvaná už v osm, někdy čumákuju do půlnoci. Ráno to mám pět minut do práce, využívám tedy toho, že nemusím dojíždět a vstávám i tak brzy, abych se mohla učit do školy (VŠ). Letos jsem tedy změnu času ani nezaznamenala. :)
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod halča » pon 06. dub 2009 11:28:57

Pět minut do práce??? ZÁVIDÍÍÍÍÍM!!! já dojíždím každý den autem 35 minut |:-(| MHD by to bylo přes hodinu. Ale furt lepší, než dojíždět na pracák :D (se tím musím pořád utěšovat).
halča
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 03. bře 2009 8:26:04

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod refi » pon 06. dub 2009 11:56:03

změny času mě trápí tak týden, deset dní. pak nastoupí normalizace :D mi dělají daleko větší problém prázdniny. totálně si rozhodím pracovní a docházkový rytmus a pak se nemůžu v září srovnat :oops: :gcrazy:

ale jinak do práce taky dojíždím. autem tak 15 minut. naladím se ranním vysíláním vltavy. do práce vpluju totálně vyrovnaná. pak to přijde a za pět minut je po pohodičce :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod kožíšek » pon 06. dub 2009 13:01:39

pětiminutové dojíždění do práce opravdu závidím a slintám... Já to mam půl hodiny autobusem s jedním přestupem. Kdyby aspoň bylo poblíž zastávky možno koupit kafe :drinks: tak bych si mlaskala.. takhle mžourám a jelikož se "probouzím" nejdřív v sedm a vstávám přitom v pět, tak je cesta do práce a ranní venčení psa opravdu zajímavé :rofl:
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod Jarmila » pon 06. dub 2009 14:32:26

Víc jak 20 let jsem také dojížděla do práce v rozmezí 20 - 45 minut. Teď jsem se usadila v místě bydliště. Když se vydám
za dámu (v lodičkách pěšky) tak to mám tak 7 minutek.Když sednu na kolo tak 5 minut i se zastávkou v obchodě. Ale když prší jezdím zásadně autem. Je to fajn, na stará kolena nehlídat každou minutku. Ale stejně ,po školníkovi a uklízečkách jsem ve škole první. Změnu času nesu velmi dobře. Horší je to po prázdninách . To se srovnávám celé září, než si zvyknu na ten ruch, křik a klepání na dveře.
Končím, venku je nádherně a já to tady balím
krásný den :bye:
Jarmila
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 03. bře 2009 9:24:29

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod quendery » pon 06. dub 2009 16:05:22

Nazdárek všichni, jsem na tom stejně - nejdřív jsem to měla pěšky do práce hodinu, pak jsem jezdila nějaký čásek do Prahy/ 35 km/, potom zase pěšky půl hodiny a teď "na stará kolena" mám školu 500 m od domu - paráda. Jinak s tím letním časem si hlavu nedělám, pořád vstávám v půl sedmé ať je léto nebo zima, máme totiž doma ušatce/ bígla/ a ten nás nenechá, je jako budík. A večer, ještě, že už děti vyrostly, přijdu, padnu do křesla, dám tak 15 min. a potom jsem schopná dál fungovat. Prostě klasika u nás všech co děláme "od nevidím do nevidím". Přeji všem hodně energie a nezoufejte, prázdniny jsou za chvíli a ve škole bude ticho, ticho, ticho ............ /pokud tam nebudete mít dva měsíce řemeslníky, jako jsem měla loni /. :bye:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod bubo » stř 15. dub 2009 12:17:32

Změny na letní čas a zpátky mi fakt vadí!!! :x Pokud by někdo dal do volebního programu, že to zruší, tak ho asi budu volit. Do školy to mám téměř co by kamenem..., cestou ještě rozdám dětičky do různých jiných "výchovných ústavů" a hurá do práce.
bubo
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 26. bře 2009 11:24:01

Re: jak zvládáte letní čas?

Příspěvekod MarieH » pon 27. dub 2009 22:23:54

Jsem na tom jako bubo , prostě ho nenávidím, nemoho se s tím vyrovnat.
Jsem zvyklá bzro vsávat , ale o hodinu to už je moc.
MarieH
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 05. bře 2009 21:39:25


Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků