vyúčtování rekreace

rozsah použítí, platby, výše příspěvků

vyúčtování rekreace

Příspěvekod Iva Valentová » čtv 27. kvě 2010 15:14:54

Dobrý den, chtěla bych poradit,jak mám vyfakturovat rekreaci, kterou pořádala naše škola, pro sourozence jedné paní učitelky. Je nutné mu předložit fakturu s vypsanými položkami za stravu, ubytování a dopravu? Předem děkuji.
Iva Valentová
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. kvě 2010 15:06:37

Re: vyúčtování rekreace

Příspěvekod jajas » čtv 27. kvě 2010 20:30:32

Zdravím. Není mi jasné, proč by jste chtěla vyfakturovat rekreaci pro "sourozence" paní učitelky. Teď si nejsem jista, ale na rekreace přispívá oganizace z FKSP. ale jen zaměstnancům a jejich "rodinným příslušníkům". Tedy mám za to, že čerpat příspěvek FKSP může zaměstnanec (zaměstnankyně), jeho manželka (její manžel) a jejich děti. Sourozenci (bratr, sestra) zaměstnance na příspěvek nemají nárok. A pokud nemyslíte na čerpání příspěvku FKSP, pak sourozenci paní učitelky Vaše organizace nebude fakturovat vůbec nic. Je to pro ni cizí osoba. Ale nejsem si jista, že jsem správně pochopila Váš dotaz.
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: vyúčtování rekreace

Příspěvekod Iva Valentová » čtv 27. kvě 2010 22:10:03

Děkuji za zprávu. Je mi jasné, že sourozenec bude platit celou částku zájezdu. Jedná se mi o to, ale jestli se mu musí vystavit faktura s vypsanými položkami nebo stačí pouze celková částka za pobyt, kterou má zaplatit na účet naší FKSP?
Děkuji
Iva Valentová
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. kvě 2010 15:06:37

Re: vyúčtování rekreace

Příspěvekod jajas » čtv 27. kvě 2010 22:42:21

Naše škola má v Zásadách pro poskytování příspěvku z FKSP uvedeno, že faktura za rekreaci by měla obsahovat tex, že se jedná o rekreaci nebo rekreační pobyt. Faktury většinou obsahují text. Fakturujeme Vám za rekreační pobyt Vašeho zaměstnance (jméno) ve dnech (od-do) a místo rekreace v celkové výši Kč. Ale znovu opakuji, že jen za zaměstnance naší organizace (a manžela, děti). Pokud tento zaměstnanec bere na rekreaci třeba svoji tetu, musí být faktura vystavena na adresu naší školy, ale částka na ni uvedena je pouze za zaměstnance. Ostatní si rekreaci platí sami a zvlášť, jejich částka za rekreační pobyt vůbec neprochází účetnictvím naší školy.
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: vyúčtování rekreace

Příspěvekod Iva Valentová » pát 28. kvě 2010 14:02:09

Děkuji za cenné informace.
Iva Valentová
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. kvě 2010 15:06:37


Zpět na Rekreace, sport, kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků