Albi tužka s knížkou lze z FKSP

rozsah použítí, platby, výše příspěvků

Albi tužka s knížkou lze z FKSP

Příspěvekod pmaja » pát 28. črc 2023 7:11:19

Dobrý den, prosím o konzultaci. Zaměstnankyně si přinesla fakturu, na které je několik kusů knih. Jsou tam různé názvy knih, ale zarazila mě tam Albi tužka + Zvířátka v ZOO. Lze toto z FKSP?
Děkuji za názory.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Albi tužka s knížkou lze z FKSP

Příspěvekod jitumk » pát 28. črc 2023 8:25:40

Dobrý den,
já osobně bych byla opatrná a neproplatila. Dle vyhlášky lze z fondu přispívat zaměstnancům na úhradu tištěných knih, včetně obrázkových knih pro děti, mimo knih, ve kterých reklama přesahuje 50 % plochy knihy.
To co uvádíte je ale dle popisu knihkupectví "Interaktivní mluvící dětská kniha Zvířátka v ZOO s Elektronickou Albi tužkou 2.0". Je to kniha samozřejmě tištěná, ale zároveň interaktivní. E-knihy také nejdou z fondu hradit.
Takže za mě z FKSP tuto knihu nedávat.
jitumk
 
Příspěvky: 349
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: Albi tužka s knížkou lze z FKSP

Příspěvekod pmaja » pát 28. črc 2023 11:06:19

Díky moc.
To FKSP je za trest!!!! Nejvýživnější jsou vždycky ty rozhovory, že něčí kamarádka dělá tam a tam a tam jí to uznali a proč já to nechci uznat ..... Zajímavé na tom je, že nereptá školník, nereptá uklízečka, hned to pochopí a doklad přinesou vždycky správně a se všemi náležitostmi. Ale s učiteli to je vždycky boj. Onehdá jsem měla sáhodlouhou přednášku k jednomu Mgr. - na co může čerpat, proč to tak je, jak má vypadat faktura, jak provést úhradu. Celou dobu kýval a na konec mého proslovu řekl, že si teda koupí notebook!!!!!! |:-(|
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Albi tužka s knížkou lze z FKSP

Příspěvekod jitumk » pát 28. črc 2023 11:39:26

Joooooo :lol: :rofl: , přesně tak.
Těší mě, že máme stejné zkušenosti, protože občas přemýšlím jak líp to vysvětlit, co udělat, aby to bylo OK a říkám si, co dělám blbě ??
Právě po takové komunikaci, co popisujete, si říkám:" Proboha, jak někdo takový může učit :? ?"
Naštěstí takových jedinců máme jen pár a většinou se nakonec domluvíme, i když skřípou zuby, že zbytečně vymýšlím.

Přeji Vám pevné nervy :thumbs up:
jitumk
 
Příspěvky: 349
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: Albi tužka s knížkou lze z FKSP

Příspěvekod pmaja » pát 28. črc 2023 11:49:55

Děkuji. Mějte se!
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Rekreace, sport, kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků