Ukončení prac. poměru a zbývající náhradní volno

dočasná pracovní neschopnost, dovolená, svátky, neplacená volna, odměny

Ukončení prac. poměru a zbývající náhradní volno

Příspěvekod Neználek » pon 02. led 2012 12:55:13

Dobrý den,
měli jsme na zástup od listopadu do 21.12.2011 paní kuchařku (zastupovala nemocnou kuchařku), paní pracovala na plný úvazek a v listopadu měla odpracované 2 hod navíc a nyní v prosinci 2,5 hod navíc, celkem tedy 4,5 hodiny. Jelikož pracovala na plný úvazek, nemůžu jí tyto hodiny proplatit jako "doplnění úvazku", ale mělo by to být jako přesčas. Chápu to tak dobře? Ale můj program mi po zadání přesčasu 4,5 hod hlásí v chybáři "přesčas nebo jiný zakázaný kód u kratšího prac. úvazku". Ale paní pracovala na plný úvazek, tak se mi zdá toto hlášení nějaké divné. Jak bych toto měla řešit. Děkuji za odpověď.
Neználek
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 03. dub 2009 8:49:13

Re: Ukončení prac. poměru a zbývající náhradní volno

Příspěvekod refi » pon 02. led 2012 15:12:10

neználku, něco se vám tam asi bije, když píšete, že má plný úvazek a hlásí vám to, že má zkrácený. zkuste si to ještě zkontrolovat.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3369
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Ukončení prac. poměru a zbývající náhradní volno

Příspěvekod Neználek » úte 03. led 2012 13:55:34

Paní opravdu nemá zkrácený úvazek, ale jak mi sdělili správci programu, program vyhodnotil dřívější skončení PP, že není naplněn fond pracovní doby na měsíc a tak proto toto hlášení. Mám si jej zaškrtnout, že beru varování na vědomí.
Jde mi spíš tedy o to, zda je dobře, že tyto hodiny odpracované navíc proplatím jako přesčas, když už paní skončila a nevybrala si je.
Neználek
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 03. dub 2009 8:49:13

Re: Ukončení prac. poměru a zbývající náhradní volno

Příspěvekod refi » úte 03. led 2012 14:22:10

nemůžu to samozřejmě říct na 100%, protože jsem toto nikdy neřešila, ale pokud jednou ten přesčas odpracovala, tak by se jí měl i zaplatit, bez ohledu na konec ppv.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3369
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Náhrady, odměny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron