Navýšení pro pedagogy

dočasná pracovní neschopnost, dovolená, svátky, neplacená volna, odměny

Navýšení pro pedagogy

Příspěvekod cykas » stř 16. úno 2011 21:29:57

Prosím o radu.
Naše ekonomka na mě požaduje (a bude požadovat každý měsíc) sestavu, kde bude uvedeno čerpání peněz z navýšení pro pedagogy. Pokud není učitel nemocný, asi to nebude problém. Ale pokud je tu nemoc, peníze zbydou a musí se vrátit (údajně jde o účelovou dotaci).
Chtěl bych se ale zeptat, jestli jste našli ve mzdových programech nějakou vhodnou sestavu (nemyslím výkaz P1 04), která by to hlídala za požadované období. Používám VEMU.
cykas
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 13. pro 2010 20:09:49

Re: Navýšení pro pedagogy

Příspěvekod vrspa » čtv 17. úno 2011 11:34:34

Mám taky Vemu,nic jsem nenašla, musíme si to hlídat sami. Volala jsem na KÚ,bohužel je to účelově proto,aby bylo jasné,že peníze se dostali pouze pedagogům s VŠ,bude to jen letos,a máme si s tím nějak poradit......i když chápou všichni,že v tom bude trochu guláš. Takže tabulky v excelu to jistí, jako podklad by to mělo prý stačit....akorát s tím bude PRÁCE. V půlce roku se bude prý dělat ještě znovu šetření, takže pokud zjistíte, že máte něco špatně, přidělené peníze Vám upraví na základě nových podkladů. :?
vrspa
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 15. úno 2010 10:03:54

Re: Navýšení pro pedagogy

Příspěvekod hortma » pát 18. úno 2011 9:17:08

hortma
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57


Zpět na Náhrady, odměny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků