Mzdová - můžete mi vysvětlit prosím?

dočasná pracovní neschopnost, dovolená, svátky, neplacená volna, odměny

Re: Mzdová - můžete mi vysvětlit prosím?

Příspěvekod kudrnovi » úte 22. úno 2011 13:18:00

Ale tu ja neznám :? Přeci pořád bych měla pracovat za stejnou hodinovou sazbu, ne? :roll:
kudrnovi
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 17. led 2011 9:02:05

Re: Mzdová - můžete mi vysvětlit prosím?

Příspěvekod refi » úte 22. úno 2011 14:24:31

a jak je to tedy s tím výplatním lístkem? máte nemáte?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Mzdová - můžete mi vysvětlit prosím?

Příspěvekod kudrnovi » úte 22. úno 2011 15:15:58

A jak, když ji neznám? Pořád nechápu od začátku, jak ptám, jak se to dělá a nikdo mi nevysvětlil, proč každý měsíc mam jinou hodinovou sazbu :x
kudrnovi
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 17. led 2011 9:02:05

Re: Mzdová - můžete mi vysvětlit prosím?

Příspěvekod refi » úte 22. úno 2011 15:30:48

toto vlákno mi připadá trochu jako vlákno mimozemšťanů .... chcete to řešit s námi, ale podstatnou věc jako je výplatní lístek nemáte. v práci jim problémy dělat nechcete, ale odpověď po nás ano. ovšem informace, které potřebujete, získáte jen a pouze u svého zaměstnavatele. a z informací, které jste zde uvedla vy, jsem vám napsala, v čem bude problém a jak ho máte řešit. zajít za zaměstnavatelem. pro mě toto téma končí, došla jsem do stadia, kdy vám už nic nemohu nabídnout ...
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Mzdová - můžete mi vysvětlit prosím?

Příspěvekod kudrnovi » úte 22. úno 2011 15:33:00

refi píše:toto vlákno mi připadá trochu jako vlákno mimozemšťanů .... chcete to řešit s námi, ale podstatnou věc jako je výplatní lístek nemáte. v práci jim problémy dělat nechcete, ale odpověď po nás ano. ovšem informace, které potřebujete, získáte jen a pouze u svého zaměstnavatele. a z informací, které jste zde uvedla vy, jsem vám napsala, v čem bude problém a jak ho máte řešit. zajít za zaměstnavatelem. pro mě toto téma končí, došla jsem do stadia, kdy vám už nic nemohu nabídnout ...


Jako všichni brigádnici mám smlouvu na rok. Výplatní pásek nemám, neměla jsem a nebudu mít. Vždy jen výpatní sáček s částkou.
Děkuji, Refi.
kudrnovi
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 17. led 2011 9:02:05

Re: Mzdová - můžete mi vysvětlit prosím?

Příspěvekod Gabriela Š. » čtv 24. úno 2011 17:02:57

kudrnovi píše:
refi píše:toto vlákno mi připadá trochu jako vlákno mimozemšťanů .... chcete to řešit s námi, ale podstatnou věc jako je výplatní lístek nemáte. v práci jim problémy dělat nechcete, ale odpověď po nás ano. ovšem informace, které potřebujete, získáte jen a pouze u svého zaměstnavatele. a z informací, které jste zde uvedla vy, jsem vám napsala, v čem bude problém a jak ho máte řešit. zajít za zaměstnavatelem. pro mě toto téma končí, došla jsem do stadia, kdy vám už nic nemohu nabídnout ...


Jako všichni brigádnici mám smlouvu na rok. Výplatní pásek nemám, neměla jsem a nebudu mít. Vždy jen výpatní sáček s částkou.
Děkuji, Refi.


:mosking:
... pokud nemáte ve smlouvě zakotvenou hodinovou sazbu, tak se pak těžko budete domáhat toho, aby byla každý měsíc stejná. Jak sama píšete, možná jsou brigádníci opravdu u tohoto zaměstnavatele hrazeni podle zisku, který je každý měsíc jiný .... ale to Vám můžou říci jen oni, z čeho při výplatách vycházejí :)

... u dohod o provedení práce je pouze jedno zákonné pravidlo, a to, že nesmí překročit 150 hodin za rok, všechno ostatní už je pouze na dohodě.
A taky si nemyslím, že tím, že budete chtít znát tyto skutečnosti, budete dělat problémy. Proč??

Hodně štěstí :)
Gabriela Š.
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 25. lis 2010 10:44:28
Bydliště: Č.K.

Předchozí

Zpět na Náhrady, odměny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků