Konec prac. poměru - zbylé přesčasy

dočasná pracovní neschopnost, dovolená, svátky, neplacená volna, odměny

Konec prac. poměru - zbylé přesčasy

Příspěvekod Neználek » pon 08. lis 2010 16:15:34

Dobrý den,
prosím radu, jak vyřešit tento problém:
- pracovnice (starobní důchodce - pomocná kuchařka) je od dlouhodobě nemocná, tento týden bude naposledy dostávat od OSSZ nemocenské dávky, do práce se nám již nechce vrátit a žádá o skončení prac. poměru dohodou. Z předchozích měsíců má ale 12,5 hod náhradního volna (máme s ní uzavřenou dohodu o převodu přesčasů na náhradní volno, aby si je nemusela do 3 měsíců vybrat a my jí je nemuseli proplácet, přesčasy si všichni vybírají o prázdninách). Nyní, když mi chce pracovnice skončit a do práce se již nevrátí, co mám dělat s těmi 12,5 hodinami. Pracovnice pracuje na zkrácený úvazek 4 hod / den a tudíž jí nemůžu tyto hodiny proplatit jako přesčas. Mohla bych jí to zaplatit kódem "doplnění úvazku", bylo by to tak dobře, když už přes 2 měsíce nepracuje? Děkuji za radu.
Neználek
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 03. dub 2009 8:49:13

Re: Konec prac. poměru - zbylé přesčasy

Příspěvekod hortma » pon 08. lis 2010 22:07:57

Paní bude mít asi ukončenou neschopenku. K datu ukončení neschopenky bych přidala 3 pracovní dny ve kterých vyčerpá náhradní volno a potom ukočit PP.
hortma
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57

Re: Konec prac. poměru - zbylé přesčasy

Příspěvekod refi » úte 09. lis 2010 6:37:45

já myslím, že řešení hortmy je správné a kód doplnění úvazku taky.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Náhrady, odměny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků