RZD 2010 - pozdě předložené doklady

zálohové, srážkové, slevy, bonusy, roční zúčtování daní, potvrzení

RZD 2010 - pozdě předložené doklady

Příspěvekod Samantha » úte 15. bře 2011 11:25:54

Dobrý den,
prosím ještě radu ohledně RZD. Paní požádala do 15.2.2011 o provedení RZD, a předložila mi potvrzení o pojistném zaplaceném na soukromé životní pojištění + smlouvu. Každého jsem se ptala, co chce dát do RZD, stále se opakuji, zda někde jinde nepracuje atd. už si připadám jako blázen. V únorové výplatě jsem tedy všem udělala RZD a nyní v březnu bylo vyplaceno. Včera se dotyčná paní ozvala, že má ještě nějaký úvěr, a že nevěděla, že to do toho patří a jestli by to ještě mohla přinést. Tak jsem jí řekla, že RZD je již hotové, dostala jej vyplacené a tím to pro mě končí, ať si vzpomene příští rok. Dnes za mnou šla znovu, že její maminka volala na finanční úřad a že je prý čas do konce dubna u úroků z úvěrů toto udělat. Prý to je nějaké nové nařízení. Tak teď nevím. Paní mi měla předložit všechny potřebné doklady do 15.2.2011 a co já teď s tím, když je 15. března a RZD jsem jí již udělala? Mám povinnost toto ještě udělat? Děkuji moc za radu.
Samantha
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 23. led 2011 18:42:22

Re: RZD 2010 - pozdě předložené doklady

Příspěvekod refi » úte 15. bře 2011 11:30:04

nevím, jak váš program, ale ve vemě i po rzd mohu zaměstnanci vytisknout potvrzení o zdanitelných příjmech (tak jako to děláte těm, co si dělají daně sami) a v něm je uvedeno i to, kolik jsem zaměstnanci vrátila při rzd (taky to dělám v únorové výplatě). takže jí tyto příjmy vytiskněte a s úroky pošlete na fú - podá si daňové přiznání. jsem ochotná někomu něco započítat i když mi to donese ještě 28.2., ale později už je posílám na finančák.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: RZD 2010 - pozdě předložené doklady

Příspěvekod sonajda » úte 15. bře 2011 11:34:24

souhlasím s refi - RZD má od vás hotové, takže ji s potvrzením pošlete na FÚ
a pokud se paní ohání tím, že maminka volala... atd. ... :-! zavolejte si tam taky!! ať jste v obraze...
RZD jde přece u zaměstnavatele udělat jen 1x a nééé opakovaně!!!
sonajda
 
Příspěvky: 451
Registrován: stř 20. říj 2010 14:57:20


Zpět na Daně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků