II.pilíř

sociální, zdravotní, zákonné, evidenční listy

Re: II.pilíř

Příspěvekod vea » úte 12. lis 2013 13:28:33

Odesláno elektronicky přes EPO2 ( žádné heslo nemusím zadávat ) , když si pořádně prostuduji návod, který zde zveřejnila refi.
Používám certifikát z úložiště certifikátů Windows, stačilo na stránce pro výběr certifikátu pouze vybrat automaticky zobrazený,
požadovaný certifikát. Výběr se provede kliknutím do "kolečka" u jména certifikátu. Pak následuje tlačítko "Potvrdit".
Děla jsem chybu v tom, že jsem neklikla do kolečka u jména certifikátu !
Děkuji refi
Eva N.
vea
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 19. srp 2009 8:45:49

Re: II.pilíř

Příspěvekod refi » stř 13. lis 2013 11:34:30

evi, rádo se stalo ;)

když jsem ale četla poslední číslo Národního pojištění a v něm informaci, že na odděleném účtě pro financování současných důchodů je schodek a dotuje se ještě 7-mi procenty z DPH, a výhledově to nezachrání ani II. pilíř, navíc s informacemi po těchto volbách, kdy se bude zase jednat o zrušení, tak jednou možná bude toto vlákno historickým důkazem další marnosti, která nás zaměstnávala a stála peníze (úpravy software, literatura atd.). jsem na další vývoj opravdu zvědavá, nicméně nic pozitivního čekat nemůžeme. o to více budeme asi nadšené, když nám někdo další donese registraci do II. pilíře :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: II.pilíř

Příspěvekod refi » čtv 30. led 2014 20:40:54

Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků