Nástup na PPM - dva pracovní poměry dříve, nyní jeden

sociální, zdravotní, zákonné, evidenční listy

Nástup na PPM - dva pracovní poměry dříve, nyní jeden

Příspěvekod Samantha » pát 08. dub 2011 15:21:03

Dobrý den,
prosím o radu, jak bude vypadat žádost o PPM u pracovnice, která v loňském roce měla dva pracovní poměr a potom zase jen jeden pracovní poměr. Vypadalo to takto:
leden - srpen 2010 jeden PP - asistentka pedagoga - plný úvazek (z účelového znaku)
září - prosinec dva PP (0,1 + 0,9) asistentka pedagoga + učitelka (nedali nám požadované fin. prostředky z účelového znaku na asitenta pedagoga, proto jí byl snížen úvazek, aby se vyčerpalo do konce roku a současně začala učit jako zástup za dlouhodobě nemocnou paní
leden 2011 až dosud jeden PP - plný úvazek - učitelka (PP asistentky pedagoga byl ukončen k 31.12.2010 a úvazek učitelky byl navýšen na plný.
Paní je nyní těhotná a bude mi nastupovat v květnu na PPM. Na žádost o PPM se budou vyplňovat započitatelné příjmy a vůbec netuším, jak si s tím můj mzdový program poradí. Letošní rok je jasný, ale příjmy květen - prosinec 2010, to tedy netuším. Snad mi rozumíte a poradíte. Děkuji.
Samantha
 
Příspěvky: 53
Registrován: ned 23. led 2011 18:42:22

Re: Nástup na PPM - dva pracovní poměry dříve, nyní jeden

Příspěvekod marmart » pon 11. dub 2011 7:59:17

Myslím, že se posuzuje nárok na PPM z každého PP zvlášť a tudíž i výdělek. Z DPČ dle mne nárok na PPM nemá, protože nesplnila podmínku 270 dnů.
marmart
 
Příspěvky: 477
Registrován: pon 08. lis 2010 12:53:15


Zpět na Pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků