zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod Eva » pon 27. dub 2009 13:55:47

Takže vláda jednání přerušila a dává si čas na rozmyšlenou, jestli zvýšení tarifů od 1.6. projedná ještě tato vláda nebo až ta další.
Eva
 
Příspěvky: 93
Registrován: úte 03. bře 2009 10:54:49

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod Maťa » úte 28. dub 2009 7:27:27

Moc prosím "refi" o ofocení příručky z VEMY pro naši mzdovku, protože pokud to nebudu mít černé na bílém tak se sní nedomluvím.Děkuju moc.
Maťa
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 30. bře 2009 9:52:23

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod ega » úte 28. dub 2009 9:32:02

to: eva, refi, hortma - klobouk dolů holky, na sledování, co kdy bude projednávat vláda, jsem ještě nepřišla. A díky za info, že jednání vláda přerušila. Myslím si, že se tím bude zabývat až nová vláda, ale ta úplně nová, po volbách... A taky už jsem zaslechla požadavek odborů, že by pedagogy chtěli šoupnout do tabulky, kde jsou úředníci... tak pak zas budeme jejich chudší posluhovačky... nebo že by konečně sjednotili všechny zaměstnance veřejné správy do jedné tabulky, jak to mělo původně být?
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod Eva » úte 28. dub 2009 10:12:00

Sjednotit - to nečekám. Stejně učitele přesunou do další tabulky a oni si budou stále stěžovat, že mají málo.
Eva
 
Příspěvky: 93
Registrován: úte 03. bře 2009 10:54:49

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod refi » úte 28. dub 2009 11:47:03

Maťa píše:Moc prosím "refi" o ofocení příručky z VEMY pro naši mzdovku, protože pokud to nebudu mít černé na bílém tak se sní nedomluvím.Děkuju moc.


naskenuju u správců (jestli se mi podaří je probudit :mosking: ) a vložím to tady, nevím jestli to bude dnes.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod quendery » úte 28. dub 2009 14:04:25

Pro ego:
Zdravím z Kladna, přečti si na MŠMT, jak Lišák ještě před odchodem získal pro školství 614 milionů a budeš mít hned jasno ...... Je to prostě žúžo ! :gcrazy: :gcrazy: :gcrazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod hortma » stř 29. dub 2009 10:44:57

Tak, nám už dneska přišel dopis z kraje, dotace 33005 - 2. etapa. Pedagogové dostali další peníze.
hortma
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod nono » stř 29. dub 2009 11:08:24

Ahoj všichni :) , my už máme také peníze na 2.etapu pro pedagogy. Teď se rozhodlo, že se nebudou dávat jen odměny ale zvyšujeme pedagogům i osobko. Takže musím evidovat jak psala refi. Refi já příručku VEMY mám r.2008 prosím poradíš kde to tam najdu ? Na str. 78 - 80 jsem našla činnosti, to bych si tedy vytvořila také novou "liškovné" a zadávala tam odměny, ale není mi jasné jak udělám to osobko. :(
Někteří mají navýšení např. 500,- Kč a původní 1000,- Kč. Já budu muset evidovat zvlášť těch 500,-. :gmad:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod refi » stř 29. dub 2009 11:19:49

nono> jak vykazovat ty osobní příplatky už se tu taky někde psalo. vytvořit nový kód pro osobní příplatek zkopírováním kódu 205 a nazvat ho třeba 206. to navýšení dát do 206 a zadat, že tento kód se bude platit z UZ 33005 stejně jako je to u odměn. ve výplatním lístku by se to mělo klasicky sečíst, i na platovém výměru.

už mám ofocené stránky 58-60, ale mám příručku z roku 2004! je to nazváno Rozdělování mzdových nákladů (oddíl 2.3.5). zatím mi správci stránky nenaskenovali, takže to tu ještě nemůžu hodit.

každopádně na můj dotaz přímo ve vemě, jak vykazovat nepedagogické navýšení tarifů z UZ 33016 mi bylo řečeno, že toto ve mzdách zvlášť vykázat nejde. a basta fidli. takže se to bude dělat jen účetně a to bude asi taky každý řešit jinak.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod quendery » stř 29. dub 2009 11:24:04

Zdravím lidi ! Také jsme dostali penízky pro pány učitele - budeme je vyplácet v jednom měsíci jako odměny. OH zvyšovat nebudeme, takhle je to jednodušší a jestli se nemýlím, nikdo nám k tomu nic nedal- tedy co není zakázáno, je dovoleno. Tak hurá do toho, vedení rozdělit prachy a vyplácíme! :crazy: :crazy: :crazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod agama » stř 29. dub 2009 11:31:55

U nás už vedení pomalu neví, ZA CO má těm kantorům vyplácet takové odměny (ŠVP dávno hotové a funguje). Tápou a vymýšlejí, jak by odměnili vykonání jindy naprosto běžných činností ... a to ze mně nemluví závist, ale když vidím jak ubírají osobní nepedagogům - to by člověk až brečel :-! :-!
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod refi » stř 29. dub 2009 11:33:50

agama píše:U nás už vedení pomalu neví, ZA CO má těm kantorům vyplácet takové odměny (ŠVP dávno hotové a funguje). Tápou a vymýšlejí, jak by odměnili vykonání jindy naprosto běžných činností ... a to ze mně nemluví závist, ale když vidím jak ubírají osobní nepedagogům - to by člověk až brečel :-! :-!


to je naprosto stejná situace jako u nás !! :?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod kopretina » stř 29. dub 2009 12:38:03

U nás je to také tak, učitelé neustále chodí unavení v 8.hodin do práce a ve 12 rychle z práce. Peněz málo. Každý měsíc dostávají teď v odměnách liškovné. U nás nepedagogů se sebrala osobka aby bylo na zvýšení tarifů a o nějakých odměnách už ani nesníme, protože až se budou zbytky rozdělovat na koci roku tak se opět nejprve dá chudým učitelům. Ale s tím fakt nic nezmůžeme. Vždycky když poslouchám Lišku jak ve školství jsou pouze učitelé a nikdo další v tomto sektoru neexistuje, tak mám chuť někam napsat, ale nevím kam. Dokud se nebudeme bránit, tak s tím nikdo nic neudělá.
kopretina
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. dub 2009 12:30:52

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod nono » čtv 30. dub 2009 8:45:55

Tak jsme trochu mimo téma, ale nedá mi to nenapsat. :x
Když vidím okolo, jak se ve firmách propouští, v pátky se nedělá, snižují se platy , tak mi to připadá absurdní, když se u nás ve školství přidává :crazy: . Myslím, že by se mělo také trochu přibrzdit, kde na to vláda vezme peníze ???
Včera jsem mluvila se svou kolegyní účetní v ZŠ - prý bude peníze z programů (jak nenárok.pedagogům, tak přidání na naše tarify) sledovat a rozdělovat pouze v účetnictví. Ve mzdách to bude zadávat v odměnách a v osobkách neodděleně. Je fakt, že jsme žádný pokyn ze zhora nedostali :? . Tak nevím.... abych nebyla moc aktivní
:gmad:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: zvýšené tarify nepedagogů - vykazování

Příspěvekod refi » čtv 30. dub 2009 11:14:36

refi píše:
Maťa píše:Moc prosím "refi" o ofocení příručky z VEMY pro naši mzdovku, protože pokud to nebudu mít černé na bílém tak se sní nedomluvím.Děkuju moc.


naskenuju u správců (jestli se mi podaří je probudit :mosking: ) a vložím to tady, nevím jestli to bude dnes.


tak skenování se nedaří, skener je zavalen hromadou něčeho nedefinovatelného v kutlochu správců :-! :-! pošlete mi do soukromé zprávy číslo faxu, jestli máte :) (je to v pravo ta ikonka SZ)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků