proplacení dovolené a příplatek za vedení

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

proplacení dovolené a příplatek za vedení

Příspěvekod Renata67 » sob 07. kvě 2011 13:41:46

Dobrý den, moc prosím o radu. Ředitelka MŠ ukončila pracovní poměr a bude se jí proplácet nevyčerpaná dovolená. Proplácí se tato dovolená včetně příplatku za vedení. A platí se i běžná dovolená včetně příplatku za vedení? Nadřízený uvádí v jejím platovém výměru poznámku - příplatek za vedení po dobu výkonu funkce ředitelky a já teď nevím, zda to mám proplatit z průměru, nebo to nějak pokrátit. Moc prosím o pomoc a předem děkuji.
Renata67
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 28. bře 2011 21:45:25

Re: proplacení dovolené a příplatek za vedení

Příspěvekod jolana » sob 07. kvě 2011 21:18:19

dovolená je průměrem..co máte co program?..myslím, že si s tím nemusíte vůbec lámat hlavu..stačí zadat proplatit dovolenou..kdyby byla zaměstnaná a jen se jí vyplácela dovolená..poníží se tarif i další příplatky o ty dny dovolené a dny dovolené jsou průměrem..proto se dělá 1/4 roční přepočet ..u proplácení po ukončení PP je to stejné..
jolana
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 30. srp 2010 21:19:41

Re: proplacení dovolené a příplatek za vedení

Příspěvekod Renata67 » sob 07. kvě 2011 21:42:46

Mám program Pohoda. Asi v tom hledám zbytečně složitosti. Takže proplatit klasicky průměrem. Moc děkuji.
Renata67
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 28. bře 2011 21:45:25


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků