zápočet praxe při denním studiu

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

zápočet praxe při denním studiu

Příspěvekod pitrs » čtv 26. bře 2009 16:12:13

Zdravím všechny na tomhle fóru. Zajímalo by mě, jak byste řešili tenhle problém:

Učitelka na střední škole bez požadovaného stupně vzdělání si zvyšovala kvalifikaci v prezenční formě studia na vysoké škole (obor učitelství na středních školách), kde měla individuální studijní plán. Po dobu studia byla zaměstnána jako učitelka na plný úvazek na střední škole.

V jakém rozsahu lze uznat takovouto praxi u dalšího zaměstnavatele, kde vykonává rovněž práci učitelky? Domnívám se, že lze uznat celou dobu práce, po kterou zároveň studovala, jako praxi v oboru.

Kontrola od zřizovatele nám to napadla, prý takovou praxi nelze uznat vůbec, jenže já mám v ruce papír, vyjádření od MPSV, že lze a to zcela jistě v rozsahu 2/3 a není vyloučeno, že i v rozsahu celém. Poslala jsem na MPSV dotaz a netrpělivě čekám na odpověď, zatím zkouším, jestli nemáte s něčím takovým zkušenosti.

Díky za případné reakce, pěkný den pitrs :thumbs up:
Uživatelský avatar
pitrs
 
Příspěvky: 74
Registrován: stř 04. bře 2009 10:09:32

Re: zápočet praxe při denním studiu

Příspěvekod hortma » pát 27. bře 2009 8:09:38

Od 1.1.2007 platí nařízení vlády 564/2006, od té doby se počítá praxe v oboru plně. Než vyšlo toto nařízení, tak se praxe krátila o 1/3 když nebylo vzdělání. Kontrola od zřizovatele měla zřejmě staré předpisy.
hortma
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků