Pedagogové - nové tabulky od 1.1.2011

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Pedagogové - nové tabulky od 1.1.2011

Příspěvekod Bobina » stř 08. pro 2010 12:22:18

Dobrý den,
už máte někdo k dispozici nové platové tabulky pro pedagogy a nepedagogy od 1.1.2011. Protože změna bude od 1.1.2011, měli by zaměstnanci dostat nejpozději do konce prosince nový platový výměr. Ale jak? Volala jsem firmě, která nám spravuje mzdový program, a ti mi řekli, že verze je již připravená, ale pokud vše nebude zveřejněné ve sbírce zákonů, tak nelze žádnou verzi vydat? A co tedy mám teď dělat? Pokud mi přijde kontrola, platový výměr bude od 1.1.2011 a datum vydání třeba 5.1.2011, je to špatně. :-!

A ještě jeden dotaz. Příští týden bude zase Kevis a přepokládám, že budou chtít vědět počty čerstvých (začínajících ) pedagogů. Procházela jsem si zadané praxe u pedagogů, které tam jsou po mé předchůdkyni a které schvaloval předchozí ředitel, a nevím, jestli by se neměl udělat přepočet praxe. Jsou tam totiž takové věci, jako že mají započítáno 1/3 nebo 2/3 práci, která se školstvím nesouvisí např. práci v bance, OSVČ, Vitana atd. Vím, že vše záleží na řediteli, zda praxi uzná nebo neuzná, ale přesto, myslím si, že by se na to současný p. ředitel měl asi podívat. Jak postupujete Vy ostatní. Děkuji. :bye:
Bobina
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 20. kvě 2010 14:42:47

Re: Pedagogové - nové tabulky od 1.1.2011

Příspěvekod hortma » stř 08. pro 2010 12:41:57

Včera jsem dávala návrh nařízení vlády do jiné diskuze (platová třída pro ekonoma školy). Najděte si ho. Pokud vím tak ho vláda včera schválila, tak předpokládám, že co nejdříve bude k dispozici. Samozřejmě je to návrh, tak schválená verze může být trochu jiná.
Praxi necte rozhodnout ředitele, ale já bych do toho nezasahovala.
hortma
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57

Re: Pedagogové - nové tabulky od 1.1.2011

Příspěvekod refi » stř 08. pro 2010 13:48:25

před třemi lety jsme si kompletně zkontrolovali praxe u všech zaměstnanců, takže nyní jen provedu zařazení podle nové tabulky. nevím, kdy bude reagovat vema, ale předpokládám, že co nejdříve a během vánočních prázdnin to nachystám tak, aby to měli první pracovní lednový den všichni v ruce. tím se splní zákon :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků