Nový katalog prací

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Nový katalog prací

Příspěvekod Betty » stř 29. zář 2010 13:11:44

Dobrý den,
na jaře mi řekla ekonomka(PAM) řekla,že podle nového katalogu prací budu zařazena do tř.10. Dosud jsem ve třídě 9, pracuji jako hlavní účetní, jsem jediná kdo v programu účetnictví pracuje, sestavuji a podepisuji účetní výkazy, hlídám rozpočet, atd. Dnes mi bylo řečeno, že v katalogu je "komplexní vedení účetnictví" a to u mě není splněno, protože nevystavuji faktury a nedělám kalkulace nákladů. Vystavených faktur je u nás za rok cca 50 ks a kalkulací asi 10...
Tak nevím. Četla jsem si diskusi, zdá se že hodně účetních je ve třídě 10 už dávno. Opravdu nevedu účetnictví komplexně ? Jak to máte vy ?
díky Bět
Betty
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 13. bře 2009 11:00:04

Re: Nový katalog prací

Příspěvekod refi » stř 29. zář 2010 19:50:40

mám desátou třídu, i když jsem zatím ve výjimce, protože nesplňuji vzdělání. nicméně faktury také nevystavuji a máme jich ročně kolem 80, kalkulace také dělá hospodářka a ne já. jsem po kontrole, stejně jako kolegyně, která totéž dělala před mých příchodem a přestože se šťourali v pracovních náplních, desátou třídu u účetní nenapadli.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Nový katalog prací

Příspěvekod Dahab » stř 29. zář 2010 20:12:36

Jsem taky v 10. třídě od počátku subjektivity v r. 2001. Mé zařazení je ekonomka a jsem vlastně 3 v 1 /ekonomka, hospodářka, sekretářka/ a nebo že by 4 v 1 /ještě holka pro všechno :mosking: /. VŠ vzdělání taky nesplňuji, mám pouze SEŠ. A vzhledem k letům už na studium nepomýšlím, protože než bych dostudovala, tak bych už trénovala nástup do důchodu, i když kdoví jestli i ten důchod nebude zrušen. Moje zařazení taky zatím nikdy nikdo nenapadl. Ve škole dělám všechno co se týká ekonomických věcí od sestavování rozpočtu, po rozbory hospodaření, účtuji, vystavuji faktury, vedu správní zaměstnance, sepisuji smlouvy o pronájmech....., no prostě dělám všechno co se týká chodu školy po finanční a organizační stránce. Už jsem i suplovala a 4 roky po sobě jezdila místo družinářky i na ozdravné pobyty, ale to uvádím jen tak pro zpestření. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků