Evidence docházky vs. evidence pracovní doby

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Evidence docházky vs. evidence pracovní doby

Příspěvekod Zuzana Kozáková » stř 02. lis 2011 11:36:10

Dobrý den, opět se obracím na radímesi. cz, kde mi většinou dobře poradí. Mám několik dotazů ohledně evidence docházky.
V naší organizaci se vede jak evidence docházky - jen pro nepedagogické zaměstnance, tak evidence pracovní doby. Domnívám se, že evidence docházky není nutná. Jakou s tím máte zkušenost, je to nutné např. z hlediska BOZP? Vím, že zákon evidenci docházky nenařizuje a k evidenci pracovní doby máme výkazy práce, kde je napsáno "od - do" a schváleno vedoucím, což by mělo být dostačující i pro inspektorát.
Děkuji Vám mnohokrát za Vaše zkušenosti a poznatky a přeji hezký den.
Zuzana Kozáková
Zuzana Kozáková
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 04. bře 2009 8:38:34

Re: Evidence docházky vs. evidence pracovní doby

Příspěvekod refi » stř 02. lis 2011 13:26:34

u nás se vede evidence docházky - na vrátnici - pro všechny zaměstnance. předpokládám, že je to nejen podklad pro vedení, ale i třeba pro případ požáru nebo nějaké evakuace, aby se vědělo, kde ve škole je a kdo už odešel. jestli jsem teda správně pochopila vaši otázku :oops: :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Evidence docházky vs. evidence pracovní doby

Příspěvekod Zuzana Kozáková » čtv 03. lis 2011 15:59:48

Dobrý den, děkuji moc za informaci. U nás se evidence docházky týká pouze nepedagogických zaměstnanců. A evidenci docházky u zaměstnanců pedagogických nebudu schopná nikdy prosadit. Takže v případě požáru by bylo nutno použít identifikaci pomocí zubů :lol: . Přeji hezký den. Zuzana Kozáková
Zuzana Kozáková
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 04. bře 2009 8:38:34

Re: Evidence docházky vs. evidence pracovní doby

Příspěvekod marmart » čtv 10. lis 2011 12:08:11

Evidence docházky-povinnost.doc
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
marmart
 
Příspěvky: 477
Registrován: pon 08. lis 2010 12:53:15


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků