UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod nono » pon 12. zář 2011 18:56:38

Po odeslání tabulek mi paní z kraje volala.....že se jí nezdají přepočtené počty (ty jsem si zkontrolovala a mám je dobře - nám totiž ubylo dost kalifikovaných a od 9/2011 nastoupili za ně nekvalifikovaní - takže máme větší rozdíl oproti nahlášenému počtu v tabulce z počátku roku).....ale ke komentáři nic neříkala, takže jej "vzali" jak jsem napsala.
Už se nebudu ptát - kdo se moc ptá........ :D :lol: :drinks:
Jinak pro informaci - na můj dotaz....když za kvalifikované suplovali ti nekvalifikovaní (na které nám nedali penízky) a my jim to platili se 100% příplatkem - nemůžu si prý na ně ty uspořené penízky použít, musela jsem tedy vykázat úsporu (ikdyž jsme si penízky vyfrndali na přesčasech nekvalifikovaných) :crazy: :?
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Waja » pon 12. zář 2011 19:25:33

Prosím POMOC!!!
Dostala jsem se k tabulkám až dnes, přepočítala jsem všechny úvazky, ukončení pracovních poměrů a nové nástupy, ale při vyplňování první tabulky jsem se zarazila, že je tam uvedeno 12 stupňů, v lednu jsme vyplňovali podle nových pětistupňových tabulek. Podle metodiky, kdterou mám k dispozici to má být zařazení v roce 2011, tak jsem třídy a stupně počítala podle nových tabulek. A KateřinaK v příspěvku píše, že se má uvádět staré zařazení. A jak potom určím, kdy měli mít platový postup postaru u nových nástupů? Mám pocit, že už nevím ani jak se jmenuju, jsem z té metodiky - nemetodiky zblblá. Máme víc jak 60 aprobovaných učitelů, skončilo nám asi 12 lidí a nových nástupů včetně kratších úvazků mám kolem dvaceti.

Prosím o radu a díky moc.
Waja
 
Příspěvky: 80
Registrován: pát 17. zář 2010 9:42:32

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Janina1 » pon 12. zář 2011 23:05:38

Prosím o pomoc nebo názor - 2.etapa tabulky : mám tento problém (pozn. jsme ZŠ se speciálním vdělávání - dříve zvlátní šk.):
1) :?: vychovatelka v ŠD s bakalářským vzděl. (obor sociologie) - do 6/2011 zařazená do plat.tabulky pro nesplněné pedag. a od 7/2011 jako splněná.
Bylo to rozhodnutí řed., v 1.etapě jsme s ní nepočítali. Zaměstaná je celoročně. Mám ji teď uvádět do exel.tab.1 nebo 2?
2) :?: další pracovnice byla od 1-6/2011 dle PPS jako učitelka s nespl.vzděl., od 7/2011 dostala změnu PPS úvazek jako vychovatelka, pro co má i splněné vzdělání, takže se octla v pl.tab.se splněným vzděláním. V1.etapě jsme s ní nepočítali a teď opět stejný problém do které tabulky 2.etapy ji uvést a jak?
3) :?: A jak uvádíte skončené prac. poměry, na které jsme žádali v 1.etapě?
4) :?: k tabulceč.2 v 2.etapě: chápu to, dobře, že do ní uvedu ostatní pedagog.pracovníky, ať mají nebo nemají splněné vzdělání (i bez VŠ), tj. Uč, Vych i asistenty pedagoga?
Děkuji za konzultaci a pomoc.
Janina1
 
Příspěvky: 86
Registrován: úte 26. říj 2010 9:23:59

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod agama » úte 13. zář 2011 8:15:35

Půjdete ještě někdo do II. etapy RP "Posílení..." ? - tzn. vyplňovat znova tabulku všech pedagogů vč. rozdílů a postupů k 1.9. ??
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Jitule11 » úte 13. zář 2011 13:21:03

Chápu správně,že do tabulky č.3 mám uvést částku, o kterou se snížila "rozdílová částka" z důvodu nemoci nebo 0ČR? jaký to má smysl,když pak jsou nadúvazky a ty mi to zase navýší? |:-(| |:-(|
Jitule11
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 15. pro 2009 9:51:55

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Rozmi » úte 13. zář 2011 13:46:48

Dobrý den všem,
taky jsem z těch tabulek už šílela, pak jsem si vzpomněla, že se můžu zkusit podívat sem. Všem děkuji za dobré rady, hlavně tabulky - převodový můstek a vzor přehledu čerpání. No samosebou, že jsem určenou částku podělila 12 a měsíčně účtuji poměrnou část. Takže blbě a musím to všechno předělat. Do tabulek pro kraj, tam sice nemocnost uspoří, ale zase se musí dopočítat, kolik dostaly ostatní kantoři, kteří suplovaly, a to tuto úsporu sníži. Takto jsem pochopila info od paní Malíškové z kraje (Zlín) a přepočítávám tady všechny, kdo suplovaly a mají VŠ vzdělání a vztahuje se na ně toto "přilepšení". Nelze tam bohužel započítat pedagogy bez příslušné VŠ, na které se přilepšená nevztahuje, jak již někdo psal předemnou. |:-(|
Ale jinak je to opravdu děsná piplačka. :-! Opravdu se někdo nudí tak nám jen přidělávají práci.

Všem přeji pevné nervy a díky za pomoc.
Rozmi
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 29. dub 2011 9:58:37

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod refi » stř 14. zář 2011 8:20:42

naším zřizovatelem nám bylo řečeno, že do tabulky č. 3 patří jen úspora za nemoc, kdy za nemocného zastupoval kolega, který nesplňuje podmínky pro tento rozvojový program, tzn. pokud ho zastupoval někdo, na koho se také čerpá navýšení, tato úspora se do tabulky č. 3 neuvádí. takže u nás v podstatě máme nulu, i když jsme tu nemocnost měli. tím pádem je to jednoduché.
na jiných školách, odkud mám informace, tuto částku úspory za nemoc dávají spíše od oka, aby tam něco bylo, ale přesně dopočítávat je neuvěřitelná nimračka právě proto, že by museli jít po jednotlivých zástupech a dívat se, kdo za koho, zda splňující vzdělání nebo nesplňující.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod nono » stř 14. zář 2011 15:59:30

refi....jestli jsem dobře pochopila váš příspěvek, tak vám dal váš kraj jiné informace než ten náš tj. ústecký
nemám tedy slov........ |:-(| :x
můj údaj v tabulce č. 3 jsou hrušky
váš údaj v tabulce č. 3 jsou jablka
co z toho vyjde ?????? ještě vám řeknu...nechtěla jsem to sem psát (nemám ráda nářky)
dostala jsem z kraje d o s t vynadáno....že je otravuji, že prý kdyby se měli každému takto věnovat.....
celé dva dny jsem z toho byla špatná, jen jsem se zeptala......hodně mi to bylo líto... :cry:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod DanaS » stř 14. zář 2011 19:31:24

já se ještě zeptám na tu úsporu, pokud mi vedení nepředloží, že zastupoval někdo a měl za to přespočetné hodiny to byste proplatili? Já to nějak nejsem schopná zjistit a přespočetné hodiny navíc nebyly. Takže vypadá, že těm děckam hodiny odpadly nebo co. Já už fakt nevím čí jsem. Asi to vrátím vše(asi 7000) a nebudu se tím zabývat. Mám to propočtené přesně podle dnů nemoci, očr, neplacené volno, překážka
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Kim » stř 14. zář 2011 21:06:17

Já se v tom nimrala, jak refi píše - kdo za koho měl přespočetné hodiny, jestli byl splňující vzdělání či nikoliv. Šílenost :?
Pro Dana S : ano i my tak dopadli, některé hodiny odpadaly, některé se spojovaly, pak navíc chřipkové prázdniny...takže přestože jsme část odsuplovali, nevydali jsme za suply tolik, co jsme ušetřili.
Pro nono: nám taky kraj nedal žáden pokyn |:-(| A jen na okraj, když nikdo nevydal žádnou závaznou metodiku, tak nevím, jak pak může někdo napadnout nějaké vykazování. Už na poradě k rozpočtu v únoru bylo ze strany kraje řečeno, že máme tuhle dotaci řešit dle zdravého uvážení, dále uvedli, že by mělo být krácení za nemoc a především vykazovat u těch, kterých se to týká! - toť bylo vše..jo a že nenáme platit drahé peníze za úpravy mzdových programů, ale použít právě toho zdravého uvážení. :gcrazy: ....A od té doby k vykazování čerpání této dotace jsme nedostali ani slůvko
Uživatelský avatar
Kim
 
Příspěvky: 294
Registrován: úte 30. bře 2010 11:53:46
Bydliště: Karvinsko

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod HJana » čtv 15. zář 2011 7:53:46

Nevím jestli jsem to nepřehlédla v předchozích příspěvcích, ale u nás byla nemocná mladá učitelka delší dobu ( úspora u ní 1200,-za měsíc/ kr.úv.) a učila za ni důchodkyně na prac.sml.(čerpala 250,-/měsíc z VŠdot.). V tab.č.3 brát toto jako zástup a nehlídat u nich rozdíl v čerpání ? Nebo u mladé uč. brát úsporu 1200/měsíc - zástup 250,-Kč a rozdíl vykázat jako úspora ? :?
Díky J.
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Jitule11 » čtv 15. zář 2011 9:16:04

Moc prosím, jak formulujete Komentář: když Vám nesedí přepočty na P1-04?? Předem moc děkuji.
Jitule11
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 15. pro 2009 9:51:55

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Kim » čtv 15. zář 2011 10:13:08

HJana píše:Nevím jestli jsem to nepřehlédla v předchozích příspěvcích, ale u nás byla nemocná mladá učitelka delší dobu ( úspora u ní 1200,-za měsíc/ kr.úv.) a učila za ni důchodkyně na prac.sml.(čerpala 250,-/měsíc z VŠdot.). V tab.č.3 brát toto jako zástup a nehlídat u nich rozdíl v čerpání ? Nebo u mladé uč. brát úsporu 1200/měsíc - zástup 250,-Kč a rozdíl vykázat jako úspora ? :?
Díky J.


Já to brala jako úsporu. Příklad pan Novák - jeho rozdíl činil 1000,- Kč/měsíc - byl v březnu nemocný. Suploval za něj pan X, pan Y, pan Z - za zástup jsem vydala z dotace těmto VŠ dotovaným zaměstnancům 600,- Kč. Tudiž vznikla úspora 400,-Kč .
Uživatelský avatar
Kim
 
Příspěvky: 294
Registrován: úte 30. bře 2010 11:53:46
Bydliště: Karvinsko

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod HJana » čtv 15. zář 2011 10:55:16

Mám stejný pocit, ale uvidíme. Nám vyšla takto úspora 14 tis.Kč a zdá se mě to hodně. J.
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod refi » čtv 15. zář 2011 13:52:09

informace z našeho kraje vyzněla tak, že nepřepočítáváme, zda zástup byl levnější či dražší. prostě pokud zastupoval vš za vš, tak úspora za nemoc nula. já jdu na tabulky teprve teď, jsem zvědavá, co mi vyjde :o
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na ÚZ 33xxx

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků