UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Hanka24 » pon 05. zář 2011 18:09:10

Ano, počítám je přesně jak píšete...více dobrých info najdete i v tabulce na straně 7 :)
Hanka24
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. bře 2011 21:40:20

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod DanaS » čtv 08. zář 2011 18:13:42

jen jsem koukla na ty tabulky(my máme odeslat až do 16.9. na KÚ) ale nějak jsem nepochopila ted máme počítat i ty co nemají třeba vzdělání nebo pedagogiku do rozdílů i zpětně nebo až ted od září. Taky mi připadalo, že záleží na každém jak povede, ale ted máme vykazovat i nemoc a další volno neplacené OČR apod. O to se sníží příděl 33027? Nějak se v tom začínám neorientovat
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod KateřinaK » čtv 08. zář 2011 19:57:25

Do druhé tabulky zadám všechny pedagogy, kteří nesplňují vzdělání nebo nejsou VŠ - tedy i družinářku a učitelky MŠ, vše v přepočtu na celorok. Tabulku odesílám zítra, tak uvidím, co mi na to řeknou. Ve třetí tabulce jsou úspory díky nemocnosti, ty se vyčíslovaly v přepočtové tabulce, někde zde ve fóru byla také zveřejněná. U nás je to jen cca 800 Kč. Ale stejně nám za první pololetí prostředky nestačily.
KateřinaK
 
Příspěvky: 276
Registrován: úte 16. úno 2010 11:48:41
Bydliště: Chornice, Pardubický kraj

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Hanka24 » čtv 08. zář 2011 20:06:19

KateřinaK píše:Do druhé tabulky zadám všechny pedagogy, kteří nesplňují vzdělání nebo nejsou VŠ - tedy i družinářku a učitelky MŠ, vše v přepočtu na celorok. Tabulku odesílám zítra, tak uvidím, co mi na to řeknou. Ve třetí tabulce jsou úspory díky nemocnosti, ty se vyčíslovaly v přepočtové tabulce, někde zde ve fóru byla také zveřejněná. U nás je to jen cca 800 Kč. Ale stejně nám za první pololetí prostředky nestačily.



zajímavé je, že chtějí tabulky do 16.9.2011 ale to přeci nikdo z nás nebude mít zpracované mzdy za září :?: předpokládám, že ale září tam má být zahrnuté....
tzn, že čerpání za září bude dle rozdílové tabulky bez ohledu na nemocnost, která to pak třeba zkreslí....
Hanka24
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. bře 2011 21:40:20

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod KateřinaK » pát 09. zář 2011 0:01:49

V tabulkách se ale nejedná o konkrétní platy, jen o zařazení pedagogů podle "starých" tříd a stupňů a přepočty jejich úvazků na celoroční stav a to se přece dá i bez platů. Jen ve třetí tabulce jsou potřeba konkrétní čísla za období leden až srpen.
KateřinaK
 
Příspěvky: 276
Registrován: úte 16. úno 2010 11:48:41
Bydliště: Chornice, Pardubický kraj

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod nono » pát 09. zář 2011 8:15:48

Tabulky č.1 a 2 jsou za celý rok 2011 - evidenční přepočtený počet pracovníků (tedy všichni pracovníci, kteří u vás pracovali, pracují a nebo budou pracovat za 1 - 12/2011)
v č.2 (jak už tu někdo psal) vychovatelé a učitelé, kteří nesplňují vzdělání nebo kvalifikaci (např.Mgr. pro I.st. a učí na II.st.)
ve třetí tabulce jsem uvedla rozdíl mezi skutečně vyčerpanými (vyplacenými) fin.prostředky na platy a částkou poukázanou nám z kraje na 33027 stav za 1-8/2011 (i dotaci pouze za 1-8/2011)
takže nemusíte čekat na zpracování září 2011
dala jsem si dotaz : nesouhlasí mi stavy na stav P 1-04 k 30.6.2011
odpověděli mi z kraje : napište komentář
napsala jsem že nesouhlasí z důvodu nových nástupů, výstupů a zástupů.........v průběhu roku 2011
už jsem odeslala :yahoo:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Hanka24 » pát 09. zář 2011 10:06:22

Děkuji za podrobné vysvětlení....ještě se zeptam do té třetí tabulky se zapisuje úspora za mzdy nebo celkově (včetně pojistného + FKSP) ?
Hanka24
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. bře 2011 21:40:20

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod sonajda » pát 09. zář 2011 10:25:33

jen mzdy... bez odvodů :thumbs up:
sonajda
 
Příspěvky: 451
Registrován: stř 20. říj 2010 14:57:20

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod baaruunka1 » pát 09. zář 2011 11:01:37

Prosím poradit v tomto:
1) učitelka s VŠ vzděláním - nástup do zaměstnání 24.8.2011 - jak přepočítám na osoby? Volala jsem na náš kraj a tam paní, která nám má poskytovat pomoc, nevěděla, prý se zeptá a zavolá mi. Pokud někdo nastoupí k prvnímu nebo končí k poslednímu, je to jasné, ale v takovémto případě jak se to počítá? Nevím pomoc ...... :?

2) učitelka po mateřské nastoupila 19.8.2011 a ještě k tomu na zkrácený úvazek 0,5 opět nevím jak vypočítat

3) nemoc - vrácení peněz. Volala jsem na kraj, jak vypočítat, zda rozdíl (mezi starým a novým tarifem) vydělit počtem dnů v měsíci krát počet dní nemoci a toto tedy vrátit (někde jsem v tomto fóru k tomu našla nezávaznou metodiku z jiného kraje než z našeho, hlavně se mi líbí to, že bylo podtrženo to "nezávazná"). Zodpovědná paní našeho kraje mi sdělila toto: "Není zájem vracet uspořené platy za nemoc, protože za nemocného kantora musel někdo suplovat, takže tyto uspořené peníze se určitě vyčerpaly u jiného kantora, který za něj suploval". Pravda to je, neposlali jsme děti domů, když kantor onemocněl, ale jak to provést ale technicky, také neví. Takže jiný kraj jiný mrav. Metodika z našeho kraje není ......
Poradíte prosííííííííííííííííííííím :bye: :bye: :bye:
baaruunka1
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř 30. bře 2011 10:58:53

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod refi » pát 09. zář 2011 13:45:55

barunko, vy jste tedy nevyčíslovala měsíčně čerpání UZ 33027 krácené o případnou nemoc?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod DanaS » pát 09. zář 2011 20:17:27

U nás máme externí mzdovou, říkala, že by musela počítat ručně(nemoc , OČR, neplacené apod), spočítala jsem to tedy já za odbodí 1-8./2011 u nás to dělá necelých 7000,- dle nezávazné metodiky. Když jsem probírala s vedením a chtěla jsem vědět jestli někdo za ně suploval a měl tedy přespočetné hodiny tak mi bylo sděleno že ne. Takže to přece nemohu vykompenzovat s ničím. Já jsem si vytvořila hned začátkem roku tabulku za všechny kantory (rozdíly nový a starý platový stupeň+změny během roku při případné postupu). Stejně si nejsem úplně jistá, že mám správně. Ale to co jsme dostali mi nesedí snad jen o padesát korun na MP, zjistila jsem že rozdíl je hlavně u zkrácených úvazku, zřejmě vzniklo zaokrouhlením. My tedy asi budeme za nemoc vracet nebo oni nám to do konce roku sníží, a nemoci od září do konce roku budeme vracet.
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Janula » sob 10. zář 2011 8:17:43

Měla bych dotaz: do tohoto 2. kola se zahrnují i nekvalifikovaní pedagogové nebo bez VŠ (u nás např. vychovatelky). Chápu to dobře, že v tabulce č. 2 uvedu tyto pedagogy se zařazením zpětně k 1.12.2010 (tak jak to bylo v 1.kole) ? Rozdíl proti zařazení k 1.1.2011 nám doplatí zpětně v tomto UZ?
Moc děkuji
Janula
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 08. zář 2010 20:32:40

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Kim » sob 10. zář 2011 20:40:01

baaruunka1 píše:Prosím poradit v tomto:
1) učitelka s VŠ vzděláním - nástup do zaměstnání 24.8.2011 - jak přepočítám na osoby? Volala jsem na náš kraj a tam paní, která nám má poskytovat pomoc, nevěděla, prý se zeptá a zavolá mi. Pokud někdo nastoupí k prvnímu nebo končí k poslednímu, je to jasné, ale v takovémto případě jak se to počítá? Nevím pomoc ...... :?

2) učitelka po mateřské nastoupila 19.8.2011 a ještě k tomu na zkrácený úvazek 0,5 opět nevím jak vypočítat

3) nemoc - vrácení peněz. Volala jsem na kraj, jak vypočítat, zda rozdíl (mezi starým a novým tarifem) vydělit počtem dnů v měsíci krát počet dní nemoci a toto tedy vrátit (někde jsem v tomto fóru k tomu našla nezávaznou metodiku z jiného kraje než z našeho, hlavně se mi líbí to, že bylo podtrženo to "nezávazná"). Zodpovědná paní našeho kraje mi sdělila toto: "Není zájem vracet uspořené platy za nemoc, protože za nemocného kantora musel někdo suplovat, takže tyto uspořené peníze se určitě vyčerpaly u jiného kantora, který za něj suploval". Pravda to je, neposlali jsme děti domů, když kantor onemocněl, ale jak to provést ale technicky, také neví. Takže jiný kraj jiný mrav. Metodika z našeho kraje není ......
Poradíte prosííííííííííííííííííííím :bye: :bye: :bye:


Nám bylo řečeno, podle vašeho uvážení.. můj názor tedy:
..takže bod 1, buď to vezmete od následujícího měsíce nebo když to budete chtít přesně - v srpnu byl v pracovním poměru zaměstnanec 8/31=0,25 měsíce, takže 0,25+4 měsíce do konce roku = 4,25 měsíce, přepočteno na celorok 4,25 : 12 = 0,35
bod 2, stejně..buď počítáte od následujícího měsíce nebo přesně - v srpnu 13/31 = 0,42 + 4 měsíce do konce roku = 4,42 , při 0,5 úvazku 4,42 * 0,5 = 2,21, přepočteno na celorok 2,21 : 12 = 0,18.
bod 3, metodiku a pokyny nám taky nikdo nedal...úsporu za nemoc jsem dělala jak píšete, jenže o prázdninách za nemocného nikdo nesupluje a my měli i chřipkové ...a pokud to je člověk, jehož rozdíl je velký..tak vznikne úspora
Snad jsem se nikde nesekla..testuji burčáček :drinks: :bye:
Uživatelský avatar
Kim
 
Příspěvky: 294
Registrován: úte 30. bře 2010 11:53:46
Bydliště: Karvinsko

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod baaruunka1 » pon 12. zář 2011 10:24:32

Znovu jsem dnes volala na náš krajský úřad, jak postupovat v případě nemoci pedagoga. Opět mne ujistili, že pokud se za nemocného pedagoga suplovalo, nemáme nic vracet a pokud možno, vše rozpustit. Chtěla jsem nějakou metodiku pro náš kraj, ale není. Na dotaz, jak přepočítat nástup pedagoga 24.8.2011 mi bylo sděleno, že tento rozvojový program počítá pouze s celými měsíci, ne s nástupy a ukončeními v průběhu měsíce. Když jsem tedy chtěla poradit, jak to vypočítat, bylo mi řečeno, že nejsou schopni mi říct způsob výpočtu, mám si poradit sama, stále opakovali, že výpočet je pouze na celé měsíce. Tak jsem šla za ředitelem, jak to mám brát, zda za celý srpen nebo až od září. P. ředitel mi řekl, že když oni nepomůžou, tak mám brát celý měsíc, nastoupila koncem srpna, tak se bude brát celý srpen, pokud budeme brát až od září, budeme škodní.
Jinak můj program mi neumožňuje nějak zohledňovat a vykazovat rozdíly mezi starým a novým tarifem. Volala jsem přímo i programátorům, nejde to. Operátorky mi řekly, že to ženské dělají tak, že ručně minusem rozdíl uberou z rozpočtu a plusem převedou na pracoviště (rozvojový program), které si vytvoří. Dělají to tak čtvrtletně, některé to nedělají a udělají to prý až koncem roku najednou celou částku!
Pokud nemáme metodiku od našeho kraje, co máme dělat? Musíme si s tím poradit jak umíme. A až přijde kontrola, tak co nám můžou napadnout, když neporadili ..... |:-(|
Ke Kevisu si píšu pro sebe poznámky, kdy a komu jsem telefonovala, co mi řekli, protože písemně mi nic dát nechtějí. Nevím jak to dopadne, ale pokud mi bude chtít nějaká kontrola něco najít, tak vždycky najde a utopí mě na lžičce vody. :bye:
baaruunka1
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř 30. bře 2011 10:58:53

Re: UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod L. F. » pon 12. zář 2011 14:29:55

nono: už Vám odpověděli z kraje, zda přijímají váš komentář, že Vám nesouhlasí stavy s P1-04 z důvodů nástupů atd.? Máme stejný problém. Děkuji.
L. F.
 
Příspěvky: 235
Registrován: úte 02. čer 2009 14:57:42

PředchozíDalší

Zpět na ÚZ 33xxx

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků