UZ 33027 na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Eva » stř 02. bře 2011 14:58:23

Odvody nerozúčtovávám, pouze platy pedagogové a nepedagogové.
Eva
 
Příspěvky: 93
Registrován: úte 03. bře 2009 10:54:49

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Peťula » stř 02. bře 2011 16:03:45

Dostali jsme z KÚ přiděleny finan.prostředky pod účelovým znakem 33 027. Tyto prostředky jsou uvedeny jako dotace celkem a dále z toho na platy a zákon.odvody + FKSP. Na základě toho musíme vyčíslit jak platy, tak i odvody.
Peťula
 
Příspěvky: 312
Registrován: úte 15. čer 2010 13:36:10

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod marlenka » stř 02. bře 2011 16:26:55

Peťulo, ano zde je jasné, že musíme vyčíslit i odvody, když je to jiný UZ. Ale musíme evidovat zvlášť i odvody u 33353 - zvlášť na pedagogy a nepedagogy? Nebo když se jedná o stejné UZ, tak můžeme rozdělit jenom platy? Ptám se hloupě, ale nechápu to.
marlenka
 
Příspěvky: 439
Registrován: stř 17. úno 2010 19:25:36

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Peťula » stř 02. bře 2011 17:20:06

Tak na tenhle rozpočet stále čekáme. Že budou rozděleny mzdové na pedag. a nepedagogické pracovníky už je jasné, zrovna tak i OON. U odvodů zatím netušíme.
Peťula
 
Příspěvky: 312
Registrován: úte 15. čer 2010 13:36:10

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod cekada » stř 02. bře 2011 17:47:02

Dobrý den, mohu také požádat o zaslání tabulky? dcekanova@centrum.cz ..děkuji. Několik z vás se zde o ní zmiňovalo. Je to hrůza co na nás všechno chtějí, měli by si vyzkoušet naší práci v realitě a potom něco chtít. Hlavně jsem nikde nenašla nějaký přípis nebo vyhlášku, jak přesně účtovat "přilepšení" pedagogům. Zrovna tak nevím, kde je nařízeno oddělovat platy pedagogů a nepedagogů, jestli si to stanovily KÚ .. :?:
cekada
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 02. bře 2011 17:36:39

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Peťula » čtv 03. bře 2011 8:39:26

Na stránkách MŠMT v sekci rozpočet je dokument - Principy rozpočtu na rok 2011. Tam je uvedeno, že závazné ukazatele jsou platy a OON rozděleny na pedag. a nepadagog.pracovníky a orinetační ukazatele jsou - pojistné, FKSP, ONIV - vše dohromady ( tedy pedag. + nepadag.).
Peťula
 
Příspěvky: 312
Registrován: úte 15. čer 2010 13:36:10

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod marmart » čtv 03. bře 2011 13:36:10

Zdravím, tato tabulka se mi zatím zdá nejvíce vyhovující, takže díky za zveřejnění. Odvody si spočítám jednou za čtvrtletí ručně dle skutečného rozdílu tarifů.


ZKy píše:Přikládám tabulku, kterou jsem našla na netu s výpočtem pro "přilepšení pedagogů" |:-(|
Ale nevím, nevím vůbec se tam nepočítá s odvody poj., FKSP, atd. :?

Soubor je ze stránek http://www.volny.cz/seminar.ms/

Zatím také stále přemýšlím, jak to nejlépe vyřešit, tak na to koukněte a písněte, co myslíte...
marmart
 
Příspěvky: 477
Registrován: pon 08. lis 2010 12:53:15

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod marmart » čtv 03. bře 2011 13:39:22

Nám tedy zřizovatel nic o tom, že by se tato dotace měla týkat i příplatků za vedení, nesdělil. V dopisu od něj je psáno jen to, že se to týká pouze tarifů.

Betty píše:Dobrý den,
co se týká sledování UZ 33027 na navýšení tarifů pedagogů, tak já dělám mzdy v programu Kvasar Zlín a oni pro nás vyrobili sestavu, která to čerpání počítá. Je to vlastně na principu Excelové tabulky : pracovník - tarif do 31.12. - tarif od 1.1.- rozdíl - počet odpracovaných dní v měsíci - kolik z navýšení bylo vyčerpáno. Kromě tarifů se to týká také příplatku za vedení. S rozdělením mezd na střediska (nepedagogové) u nich taky nebyl problém, je to velice jednoduchý a příjemný program. S Vemou jsem bojovala 5 let, zdála se mi příliš složitá a jednání s konzultanty taky nebylo příjemné, tak jsem ráda že jsem našla odvahu to před rokem změnit.
marmart
 
Příspěvky: 477
Registrován: pon 08. lis 2010 12:53:15

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod pitrs » úte 08. bře 2011 15:26:17

Zdravim,

s touto ucelovou dotaci se tedy ministerstvo vycajchnovalo... nikde presny navod, co s tim. mozna nejsem normalni inteligentni clovek podle jejich meritek, ponevadz se musim priznat, ze si opravdu nevim rady. a kdyz nevim, tak se zeptam.

ptala jsem se na kraji. tam nevedeli a odkazali me na ministerstvo. tam si me prehazovali jako horky brambor a divili se, co ze to chci, az nakonec jsem spocinula u kompetentni pani, ktera se divila, co nechapu a ze kraje byly na skoleni, kde jim byl dan prikaz vypracovat pro sve skoly jednotnou metodiku.

haha

volala jsem na kraj te pani, co byla na skoleni. CO VAM NENI JASNE??? i pres sluchatko jsem videla ty oci v sloup. hnupe! neotravuj. a to chces vyssi plat! tak jsem ji vylicila, ze bych rada vedela, zda to, ze mame nasazene rozdily v tarifech v programu, je dobre. JA UZ NEVIM, O CEM TO MLUVITE. uctuje se to stejne jako ucelova dotace v roce 2009!!! namitam - ovsem ta byla vyplacena v odmenach, ehm...a tam nejsou zadne nahrady, ci snad ano??

uz se neptam. delame to tak, ze nam to pocita program a o vic se nestaram. i kdyz kolegyne z jinych skol to budou pocitat v excelu. fajn, neni problem udelat tabulku, nahazet vzorce. ale kua, at ten zrizovatel rekne, JAK TO MAME DELAT AT TO MAME VSICHNI STEJNE!!!!

NEBO NAC TAM VUBEC JE?????

HOWGH
Uživatelský avatar
pitrs
 
Příspěvky: 74
Registrován: stř 04. bře 2009 10:09:32

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod Terina » úte 08. bře 2011 15:29:46

MOJE ŘEČ! Vyházet jich polovinu, stejně nic pořádného nevyprodukují. Jednotná metodika neexistuje, taky mi nedokázali dát odpovědi. Prý mám moc konkrétní dotazy. :lol:
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod hanna » úte 08. bře 2011 16:40:32

A když dojde na lámání chleba, tak ti všichni nad námi mají hned konkrétní požadavky...
hanna
 
Příspěvky: 383
Registrován: čtv 12. bře 2009 6:58:06

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod pitrs » úte 08. bře 2011 17:24:20

A abychom nahodou nezahaleli, mame tady dalsi dnesni lahudku!

ucitele dostali pridano na statni maturity!!!!!

clovece,raduj se, prace slechti a prace za drobny obolus tak ta obzvlast;-)
Uživatelský avatar
pitrs
 
Příspěvky: 74
Registrován: stř 04. bře 2009 10:09:32

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod evaa » stř 09. bře 2011 12:35:34

Já Vám řeknu taky perličku, dnes jsem si volala na kraj kvůli účtování, protože mzdový program neumí oddělit ped a neped, musím to dělat ručně. Ještě než jsem stačila vysvětlit o co mi jde a zmínila se o dotaci pro pedagogy, paní na mě vyštěkla, jestli je takový problém z platů odúčtovat na konci roku dotaci na přilepšenou v celé částce, zbytek z UZ 33353 rozdělit učitelům na odměny. Bylo by to určitě super, protože dotace by byla vyčerpána, nemusela bych nic hlídat, ale jak potom dokážu, že dotaci obdrželi opravdu jen ti učitelé, kterých se to týká. Ale myšlenka to není špatná. A taky vím, že dotace HODINA byla v některých školách taky takto účtována a inspekce nic nenapadla.
evaa
 
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 08. říj 2009 13:39:37

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod pitrs » stř 09. bře 2011 14:04:59

To se mi teda moc nezda.. u ucelove dotace nic nehlidat? po nas chteji hlidat.

fakt je, ze to mohli soupnout k normalnim penezum a nemuselo se nic hlidat. jenze to by zas museli propustit na msmt nekolik uredniku... a to asi nemuzou dopusti. achjo.
Uživatelský avatar
pitrs
 
Příspěvky: 74
Registrován: stř 04. bře 2009 10:09:32

Re: Zvláštní UZ na "přilepšenou" mezd pedagogů (+rozdílová tab.)

Příspěvekod refi » stř 09. bře 2011 14:35:25

na poradě ředitelů msk našim ředitelům řekli, že si má účetní udělat tabulku v excelu, kde si zadá, kolik procent dělá u každého navýšení oproti staré tabulce. a toto procento dávat měsíčně z UZ 33027. a protože ředitelé nejsou účetní, stačilo jim to takto. ALE!!!! co v případě nemoci, dovolených, odměn, co já vím ještě čeho :roll: je březen a já stále nevím, pro jaké řešení se rozhodnu. ale někde uvnitř tuším, že to vyjde nastejno, jakobychom to udělali podle návodu evy :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3366
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na ÚZ 33xxx

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků