program od Alfa Software

program od Alfa Software

Příspěvekod hajdomtydlidom » stř 02. srp 2023 13:17:07

Dobrý den,
najde se zde, prosím, někdo, kdo využívá software o firmy Alfa Software, s.r.o. ve školství? Budu rád za každé zkušenosti, kdo s tímto programem již pracuje, resp. pracoval a nejlépe může porovnat s Vemou:-)

Mockrát díky za případné odpovědi.
hajdomtydlidom
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 11. led 2022 15:44:48

Re: program od Alfa Software

Příspěvekod refi » stř 02. srp 2023 13:36:43

to je Avensio nebo jak se ten software přesně jmenuje?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: program od Alfa Software

Příspěvekod hajdomtydlidom » stř 02. srp 2023 13:41:36

refi píše:to je Avensio nebo jak se ten software přesně jmenuje?


Ano.
hajdomtydlidom
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 11. led 2022 15:44:48

Re: program od Alfa Software

Příspěvekod refi » čtv 03. srp 2023 14:01:54

zkuste kontaktovat některou z těchto škol, tady nemusí být všichni aktivní
https://www.alfasoftware.cz/reference/skolstvi/
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: program od Alfa Software

Příspěvekod hajdomtydlidom » čtv 03. srp 2023 14:31:19

Jj, spíše tady převažují z 95 % "Vemaři":-) Taky mě už napadlo... Přesto díky za tip.

refi píše:zkuste kontaktovat některou z těchto škol, tady nemusí být všichni aktivní
https://www.alfasoftware.cz/reference/skolstvi/
hajdomtydlidom
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 11. led 2022 15:44:48

Re: program od Alfa Software

Příspěvekod ustav » čtv 10. srp 2023 9:55:19

Ahoj, pracuji s Avensiem přes deset let. Vemu jsem zažila v jedné školce asi rok, nikdy jsem se s Vemou nesžila.
U Avensia funguje podpora okamžitě, včetně vzdáleného připojení a okamžitého odstranění případného problému.
Pracovala jsem i v jiných programech, např. Pohoda, Učto Tichý, Fenix, takže se umím adaptovat na SW
Avensio bylo za mě nejpřívětivější - grafika, servis, přehlednost
Šťastnou ruku při výběru, jde o to si vybrat mzdový program, ne účetní program, který "taky" dělá mzdy..
ustav
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 11. říj 2016 10:31:55

Re: program od Alfa Software

Příspěvekod refi » čtv 10. srp 2023 10:34:52

ustav píše:Ahoj, pracuji s Avensiem přes deset let. Vemu jsem zažila v jedné školce asi rok, nikdy jsem se s Vemou nesžila.
U Avensia funguje podpora okamžitě, včetně vzdáleného připojení a okamžitého odstranění případného problému.
Pracovala jsem i v jiných programech, např. Pohoda, Učto Tichý, Fenix, takže se umím adaptovat na SW
Avensio bylo za mě nejpřívětivější - grafika, servis, přehlednost
Šťastnou ruku při výběru, jde o to si vybrat mzdový program, ne účetní program, který "taky" dělá mzdy..



Přiznávám, že jako bývalý konzultant Vemy jsem měla takové zákazníky nejraději. Možnost porovnání různých programů při práci a zároveň velká flexibilita při jejich používání byla hned znát. Ale většina byla těch, co přecházeli na Vemu z jediného programu, který měli třeba 20 let a těžce se to lámalo. Nicméně dnes je i Vema už jinde než před lety a nedám na ni dopustit, ale jako kovaný vemák to už nevidím objektivně :oops:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků