ZNAČENÍ MAJETKU-projekt OPVK

domácí i zahraniční, žádosti, rozpočty, smlouvy, čerpání, vyúčtování, prezentace

ZNAČENÍ MAJETKU-projekt OPVK

Příspěvekod Hinková » pon 24. led 2011 16:31:14

Prosím,značíte nějak nakoupený drobný hmotný majetek z PROJEKTU ,,Vzděláání pro konkurenceschopnost"? Nemyslím fakturu apod.,ale přímo věc. Jestli že ano,jak si vytvoříte? Děkuji :bye:
Hinková
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř 04. bře 2009 11:41:40

Re: ZNAČENÍ MAJETKU

Příspěvekod refi » stř 26. led 2011 20:33:25

my tento projekt nemáme, ale když jsem se bavila s kolegyní na jiné škole, tak říkala, že na to jsou v projektu přímo podmínky, jak co značit, jak to má být velké, co má označení obsahovat. jako perličku mi popisovala případ, kdy měli polepit flash disky nálepkami dvakrát většími, než jsou ty flešky :D (tak polepili krabice a basta :crazy: )
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: ZNAČENÍ MAJETKU-projekt OPVK

Příspěvekod Alena H » stř 26. led 2011 21:26:03

Jak říká Refi, je to dáno v podmínkách, musela bych se zeptat kolegy, našeho projektového manažera, kde všude ty informace loví, projekt z OPVK máme 3 rok, letos bude končit a jenom logo se několikrát změnilo. Máme logo i na košilkách k fakturám, na pokladních dokladech, na objednávkách, na smlouvách, na pracovních listech, na šanonech i archivačních deskách. Máme jeden projekt, jehož součástí je knihovna , takže polepujeme i knihy, nejsem si jistá, jestli kolegyně, polepuje i časopisy koupené z projektu, ale veškerý majetek jsme logama označili, zároveň máme loga spolu s názvy projektů vylepená na vchodových dveřích....no zkrátka všude. Polepovací štítky i tabulky na vrata a já nevím kam ještě jsme nechávali dělat ve firmě, která se tím zabývá.
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24


Zpět na Granty a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků