grantový projekt OPVK

domácí i zahraniční, žádosti, rozpočty, smlouvy, čerpání, vyúčtování, prezentace

grantový projekt OPVK

Příspěvekod macek3 » stř 23. čer 2010 9:54:28

Moc bych chtěla poprosit, jestli by mi někdo uměl poradit. Z projektu Podpory nabídky dalšího vzdělávání budeme pořizovat investiční majetek ve výši cca 130 tis. Kč (interaktivní tabuli včetně notebooku a dalšího příslušenství). Mám nákup zaúčtovat jako náklad 501 a zařadit majetek po dobu trvání projektu a udržitelnosti na podrozvahový účet nebo majetek zařadit na majetkový účet 022, proúčtovat fondy a provádět odpisy po dobu trvání projektu?
Vůbec si s tím nevím rady. Pokud už jste někdo řešil něco podobného, budu vděčná za radu. Děkuji moc.
macek3
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 11. čer 2010 8:20:53

Re: grantový projekt OPVK

Příspěvekod Janca » úte 03. srp 2010 15:11:13

Ukončoval už někdo projekt OP VK? Jak se závěrečnou žádostí o platbu? Tam dám všechny náklady, i ty, které ještě neprošly projektovým účtem? Máme vyčerpanou zálohu, takže nejdříve platíme z našich peněz a oni nám posílají po žádostech o platbu. Máte s tím někdo zkušenost?
Janca
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 29. pro 2009 10:41:15

Re: grantový projekt OPVK

Příspěvekod čenka » úte 08. bře 2011 12:04:29

macek3 píše:Moc bych chtěla poprosit, jestli by mi někdo uměl poradit. Z projektu Podpory nabídky dalšího vzdělávání budeme pořizovat investiční majetek ve výši cca 130 tis. Kč (interaktivní tabuli včetně notebooku a dalšího příslušenství). Mám nákup zaúčtovat jako náklad 501 a zařadit majetek po dobu trvání projektu a udržitelnosti na podrozvahový účet nebo majetek zařadit na majetkový účet 022, proúčtovat fondy a provádět odpisy po dobu trvání projektu?
Vůbec si s tím nevím rady. Pokud už jste někdo řešil něco podobného, budu vděčná za radu. Děkuji moc.


Prosím, dostala jsem se do stejné situace (viz. výše) - řešili jste to už někdo? Moc děkuji...
čenka
 
Příspěvky: 107
Registrován: úte 16. úno 2010 8:52:33


Zpět na Granty a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků