Likvidační nálepky z Gordicu

účtování, závěrky, vzory a opravy vnitřních i jiných dokladů

Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod Terina » pon 15. bře 2010 8:28:45

Hezké pondělní ráno všem přítomným!
Obracím se sem zase s prosbou o radu. Potřebovala bych zjistit, jakým způsobem tisknete likvidační nálepky (s předkontací) z programu Gordic. Moje předchůdkyně je vyplňovala ručně na jakýsi formulář, který si vytvořila, ale je mi jasné, že to nějak určitě musí jít vytisknout přímo z programu - včetně zaúčtování. Díky moc.
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod ZS a MS Dvorskeho » pon 15. bře 2010 11:47:38

Dobrý den, nevím, jestli jsem správně pochopila co přesně chcete vytisknou, ale já mám propojené faktury s účetnictvím a tisknu následovně: po zaúčtování jsem na čísle dokladu - 2x enter, ukáže se záznam o zaúčtování faktury, rozkliknu si šipku s výběrem a předposlední možnost je "průvodka 2 na A4", to je záznam o likvidaci. Jejda, teď se dívám, že mám větu na 3 řádky, ale doufám, že jsem Vám pomohla. :) Rita
ZS a MS Dvorskeho
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. úno 2010 9:47:31

Re: Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod Terina » pon 15. bře 2010 18:40:05

Jsem teď doma, takže to nemohu vyzkoušet, ale zítra to určitě zkusím. Jenom mě trochu zarazilo, že musím mít propojené faktury s účetnictvím. Máte tím na mysli Knihu došlých faktur s účetnictvím? To my bohužel propojené nemáme, protože účetní přede mnou to nechtěla. Je v tom nějaký zádrhel? Případně je možné to propojit i v průběhu roku nebo jen na začátku účetního období? Tak to jsem teď vážně zvědavá. Každopádně děkuji za Vaši radu.
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod frausova » úte 16. bře 2010 7:26:50

Myslím si, že modul KDF je propojen s UCR, při pořizování faktur v okénku Účetní doklad se pomocí klávesy F2 dostanete do účetnictví, tam zapíšete předpis a zpět Vás to vrátí do KDF. Likvidační lístky faktur se dají vytiskout v KDF - Prohlížení a oprava faktur - tisk - a zde si můžete vybrat.
frausova
 
Příspěvky: 37
Registrován: stř 04. bře 2009 8:37:15

Re: Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod Terina » úte 16. bře 2010 11:19:24

Tak bohužel mi to nejde, prý nemáme tyto dvě věci propojené (KDF a UCR). Horší je to, že budu muset asi počkat nejspíš až do dalšího nového roku, protože část faktur jsme už letos účtovali a vkládali do UCR ručně, takže by tam asi byl leden a únor po propojení dvakrát. :x
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod ZS a MS Dvorskeho » čtv 18. bře 2010 10:25:57

Dobrý den, určitě nemusí být propojena KDF s účetnictvím. Vytisknete si i tak likvidační protokoly, ale bez zaúčtování. Já mám tyto 2 moduly propojeny a jsem maximálně spokojena. Rita :yahoo:
ZS a MS Dvorskeho
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. úno 2010 9:47:31

Re: Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod ZS a MS Dvorskeho » čtv 18. bře 2010 10:28:17

vzkaz pro Terinu - nemusíte čekat do dalšího roku, protože si začnete zadávat propojení od takové faktury, kterou si vyberete. Ty, které už máte naúčtované ručně, zůstanou tak, jak jsou. Sama jsem přecházela v průběhu roku. Rita
ZS a MS Dvorskeho
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. úno 2010 9:47:31

Re: Likvidační nálepky z Gordicu

Příspěvekod Terina » čtv 18. bře 2010 20:50:46

ZS a MS Dvorskeho píše:vzkaz pro Terinu - nemusíte čekat do dalšího roku, protože si začnete zadávat propojení od takové faktury, kterou si vyberete. Ty, které už máte naúčtované ručně, zůstanou tak, jak jsou. Sama jsem přecházela v průběhu roku. Rita


Jejda, tak to je bezva. Hned na tom musím zapracovat. Moc děkuji.
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05


Zpět na Účtování, vnitřní doklady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků