malování školy

účtování, závěrky, vzory a opravy vnitřních i jiných dokladů

malování školy

Příspěvekod cmedlova » úte 14. črc 2009 11:37:27

Všechny zdravím (určitě jsme na tom všichni stejně, takže jsme v práci a ne na dovolené :) - mimochodem taky vám všichni pořád přejí krásné prázdniny, když pracujete přece v té škole?) a protože se mi blíží faktura za malování ve škole, jako každoročně mě napadá, kam ji správně zaúčtovat? Účtujete ji na 511 (opravy a údržba) nebo na 518 (služba)?
Tak se mějte hezky a snad by se nám mohlo vylepšit počasí, abychom si aspoň mohli užívat slunečných podvečerů :thumbs up:
cmedlova
 
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. bře 2009 10:24:36

Re: malování školy

Příspěvekod Dája » úte 14. črc 2009 12:24:02

tak tedy, krásné prázdniny :( , rozhodně údržba 511. :bye:
Dája
 
Příspěvky: 634
Registrován: čtv 23. dub 2009 11:28:01

Re: malování školy

Příspěvekod Dahab » úte 14. črc 2009 14:55:45

Malování ve škole také účtuji jako opravu a udržování, tedy na 511.
A jen tak pro pobaveni :mosking: Dnes byla ve škole nahlédnout jedna paní učitelka a když viděla tady tu spoušť /jsme v rekonstrukci/ jak raději vycouvala, ale prý to nejsou žádné prázdniny, když musí být doma, vařit pro pětičlennou rodinu starat o tři kluky, kteří jsou s ní doma.....Máte k tomuto slov?
Takže nám všem přeji pěkné prázdniny. ;)
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: malování školy

Příspěvekod nono » úte 14. črc 2009 15:03:59

malování určitě na 511 - údržba, opravy
jo a k těm prázdninám - mne se dost lidí ptá, co v té škole dělám, když tam nikdo není a jsou prázdniny - a to se ptají nejen občané slabšího ducha ...... :crazy: :whistle:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: malování školy

Příspěvekod walda » stř 15. črc 2009 10:31:15

Zdravím všechny, účtu ji také na 511- udržba. jak tak pozoruji, všude je to stejné, učitelé si užívají a my také, my máme ty stejné problémy, malování, výměna oken a zateplení celé budovy. Doufám, že vše zvládneme v termínu. :thumbs up:
walda
 
Příspěvky: 35
Registrován: úte 03. bře 2009 14:15:18

Re: malování školy

Příspěvekod cmedlova » pát 17. črc 2009 9:58:37

Všem moc děkuji za odpovědi, od teď tedy taky účtuji na opravy a údržbu (na opravy dostáváme zvlášť peníze a taky je zvlášť musíme vyúčtovávat, pěkně tabulku jeden doklad po druhém :) ) tak vždycky hodně zvažuji, co tam dám, aby se v tom zřizovatel neměl moc chuť se hrabat a přijít na kontrolu ...). Teď se skoro domalovalo (v srpnu ještě 1 třída) a vyměňujou se koberce na chodbách a mě zbyl jenom obyčejný provoz, takže říkám "konečně klídek" (po pololetí a třešničkou na dortu - přihlásit Rumuna, který dostudoval v Německu :yahoo: ). Zdravím všechny a přeji aspoň trochu déle sluníčko.
cmedlova
 
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. bře 2009 10:24:36


Zpět na Účtování, vnitřní doklady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků