Cesťák do Nizozemí přes Německo? Stravné

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Cesťák do Nizozemí přes Německo? Stravné

Příspěvekod Jitule11 » pon 21. čer 2010 15:43:13

Odkdy počítat platbu na stravné v Eurech? Od překročení hranic s Německem nebo až s Nizozemskem? Asi s Německem že?
Dále se chci zeptat, jakým kurzem ČNB počítat,když nebyla poskytnuta záloha - cesta trvala od neděle 6.6. - 11.6.? Mám použít kurz z pátku dne 4.6?? Moooooooooc děkuji O:-)
Jitule11
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 15. pro 2009 9:51:55

Re: Cesťák do Nizozemí přes Německo? Stravné

Příspěvekod refi » pon 21. čer 2010 16:32:06

začínáte počítat od překročení hranic čr, takže už i německo. a kurz z pátku, když začínají nedělí :) prostě jste si odpověděla správně :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3366
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Cesťák do Nizozemí přes Německo? Stravné

Příspěvekod Katus » úte 22. čer 2010 8:54:24

Dobrý den,
protože pravidelně pročítám tyto stránky a taky mě čekal zahraniční cesťák, stáhla jsem si startovací verzi Autoplanu. Můžu jen doporučit. Zkuste si ho stáhnout a nahoďte si tam pro kontrolu ten cesťák a uvidíte, jak by to mělo být. Přesně tam vyplníte průběh cesty. A s tím kurzem si tedy nejsem jistá, když pro neděli se nestanovují.Asi bych taky dala pátek, ale možná kdyby se ozval někdo, kdo se s tím už setkal.
Katus
 
Příspěvky: 228
Registrován: pon 15. úno 2010 13:22:23

Re: Cesťák do Nizozemí přes Německo? Stravné

Příspěvekod krobsoftware » úte 22. čer 2010 11:13:38

Katus píše:Dobrý den,
protože pravidelně pročítám tyto stránky a taky mě čekal zahraniční cesťák, stáhla jsem si startovací verzi Autoplanu. Můžu jen doporučit. Zkuste si ho stáhnout a nahoďte si tam pro kontrolu ten cesťák a uvidíte, jak by to mělo být. Přesně tam vyplníte průběh cesty. A s tím kurzem si tedy nejsem jistá, když pro neděli se nestanovují.Asi bych taky dala pátek, ale možná kdyby se ozval někdo, kdo se s tím už setkal.
Dobrý den, těší nás, že jste využila možnosti vyzkoušení naší aplikace. Pokud píšete cesťák v Autoplanu, nemusíte se již více starat o správný kurz, aplikace jej vybere za Vás. Pro zahraniční cestu (pokud není vyplacena záloha) se použije kurz ČNB platný v den nástupu na zahraniční cestu, v tomto případě platný pro neděli (což je zpravidla kurz z pátku), dle §183 a §184 ZP. Potvrzujeme tedy správnou volbu všech účastníků této diskuze.
Uživatelský avatar
krobsoftware
Inzerent
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 29. dub 2010 22:05:31

Re: Cesťák do Nizozemí přes Německo? Stravné

Příspěvekod Jitule11 » čtv 01. črc 2010 12:00:34

Tak jsem si stáhla zkušební verzi Autoplanu a musím opravdu poděkovati, je to úžasná věc a už jsem i konzultovala s ředitelem možnost nákupu celého prográmku a vypadá to nadějně :yahoo: :yahoo: Ani jsem nepotřebovala příručku, po pár minutkách se dá na vše přijít i bez ní a supééééééééér. Jen a jen doporučuji!!!!
Jitule11
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 15. pro 2009 9:51:55


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků