Služební cesta do zahraničí

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Re: Služební cesta do zahraničí

Příspěvekod refi » stř 05. kvě 2010 10:09:18

noooo, nevím nevím,jestli jeho známý byl právník ....
podle mně tyto dvě věci spolu vůbec nesouvisí a dohodou vůbec nic nevyřešíte. navíc ... tam jede učitel? a mu nepoběží v době služební cesty plat?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Služební cesta do zahraničí

Příspěvekod Dahab » stř 05. kvě 2010 20:01:37

Neználku, do tohoto bych nešla. Zavání to průšvihem. Možná pro svůj klid bych se poradila se známou právničkou nebo právníkem, pokud nikoho takového nemáte, tak bych klidně zavolala na právní odbor zřizovatele nebo klidně i na kraj. Prostě bych se snažila mít stanovisko hlavy pomazané v ruce a ukázat to ředitelovi, že to tak lze nebo nelze. Osobně si myslím, že to nejde, ale nemůžu to bohužel ničím podložit. Vím je, že u nás bychom to takto neřešili. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: Služební cesta do zahraničí

Příspěvekod Terina » čtv 06. kvě 2010 7:07:35

Dahab, kde jste se nám tak dlouho toulala? Dlouho jsem od Vás nečetla žádný příspěvek, a tak jsem si myslela, že jste na "radíme si" trochu pozapomněla.
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Služební cesta do zahraničí

Příspěvekod Dahab » čtv 06. kvě 2010 9:14:03

Milá Terinko a vy všechny kamarádky z radimesi, dovolila jsem si ten luxus a vyjela jsem týden po oslavě kulatých narozek do teplých krajin. Od 29.3. do 9.4. jsem pobývala v Egyptě, bylo úžasně, teplo, teplé moře.... abych pravdu řekla, ještě teď žiju z té načerpané energie. Vždyť naposledy jsem takovou odpočinkovou dovolenou měla na jaře 2007!! Opravdu jsme si s manželem oba odpočinuli. Návrat do reality si dovedete představit |:-(| Vše tu na mě čekalo, jen to co hořelo, udělaly zástupkyně, ale hned v pondělí 12. poslat výplaty na účty, odvody..., uhradit faktury...., do toho ředitel už čekal s úkolečkama....No prostě návrat do všedního života. Radimesi jsem počítala po večerech /za těch 12 dní byly nové příspěvky na 3 stánkách!!!/, ale nestíhala jsem reagovat. Bylo mi skoro do breku, protože jsem měla pocit, že jsem naprosto mimo. Tady je vidět, co ta naše práce obnáší a co všechno musíme řešit a jak nadřízení to berou automaticky, že máme všechno hotové v termínu a nejlépe v požadované kvalitě. Tak proto ta moje výluka na těchto stránkách. No a ještě celý tento měsíc nebudu ve 100% formě. Vdáváme totiž naši dceru :) I přesto, že jsou mladí šikovní a spoustu věcí si zařizují sami, tak jako svatební rodiče máme taky povinnosti a starosti o hladký průběh svatby. Svatba bude 29.5., takže do té doby musím své síly věnovat rodině a práci a rodina teď vítězí, což je pochopitelné :thumbs up: Tolik na vysvětlenou, ale jsem tu stále s Vámi, i když nereaguju. Všechny moc zdravím a s úctou konstatuji, že jste moc šikovné. Při zavádění novinek, spoustě práce, si najdete chvilku a dokážete si vyměnit zkušenosti a hlavně poradit. :thumbs up: :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Předchozí

Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků