Odebrání oběda ve škol.jídelna a zároveň vyplacení stravného

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Odebrání oběda ve škol.jídelna a zároveň vyplacení stravného

Příspěvekod Alena Šteflíčková » úte 27. dub 2010 9:51:32

Prosím o radu jak postupovat v případě, kdy paní učitelka dopoledne učila a odebrala si oběd v závodní jídelně. Ve 13 hodin odjela na školení - pracovní cesta trvala 6 hodin. Má ještě nárok na stravné (v cestovním příkaze)?

2. Paní učitelka odjela na školení autem( s někým se svezla) a zpět se vrátila autobusem (přiložila jízdenku ). V cesťáku si vykázala zvlášť cestu autem a zvlášť cestu autobusem. Mám cestu autem proplatit jako cestu autobusem (2x částka přiložené jízdenky)? Děkuji za rady: Alena
Alena Šteflíčková
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 14. říj 2009 17:16:22

Re: Odebrání oběda ve škol.jídelna a zároveň vyplacení stravného

Příspěvekod eva.pro » úte 27. dub 2010 9:59:17

Podle mého na stravné v cestovním příkazu má nárok.
A doprava, projistotu bych u povolené dopravy napsala na cestu tam " autem v ceně hromadné dopravy (autobus) a zpáteční "BUS" a myslím že by to bylo v pořádku. :)
eva.pro
 
Příspěvky: 503
Registrován: pon 09. bře 2009 14:17:18

Re: Odebrání oběda ve škol.jídelna a zároveň vyplacení stravného

Příspěvekod kratochvíle » stř 28. dub 2010 14:03:31

To jsem tu nedávno řešila, jestli vůbec někdo může dostat proplacenou cestu, když se s někým sveze. Nevzniknou mu prokázané výdaje na jízdné, tak co proplácet? A budete po ní chtít pojistku na to auto? Referentské zkoušky asi ne, když řidič není náš zaměstnanec, tak nám do toho nic není. Suma sumárum - usnesly jsme se na "ztrátě jízdenky". Ale stejně by mě zajímalo, jak je to správně a pravdivě.
kratochvíle
 
Příspěvky: 154
Registrován: pon 22. úno 2010 23:38:31


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků