ANKETA - cestovní příkazy

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

jak zpracováváme cestovní příkazy?

ručně,o koupi programu neuvažuji
18
69%
ručně, o programu uvažuji
6
23%
mám na ně program a jsem spokojený/á
2
8%
mám na ně program a uvažuji o změně
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 26

ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod refi » stř 03. bře 2010 7:21:08

a máme tady další anketu, tentokrát na téma cestovní příkazy :)
pokud vyberete možnost, že na cesťáky program máte, zkuste pod anketu připsat jaký, děkuji :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod Jana F. » stř 03. bře 2010 8:21:33

Já teda program nemám,ale mam cesťák v excelu.....ale beru to jako takovy maly prográmek :D. Tak ted nevim co mam v anketě odpovědět :D.
Jana F.
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. kvě 2009 13:36:49

Re: ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod refi » stř 03. bře 2010 8:52:53

jani, tak to by mě docela zajímalo, co všechno vám to v tom excelu počítá :) a to jste si vyráběla sama?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod Jana F. » stř 03. bře 2010 9:29:27

Samozřejmě,že nevyráběla :). Dokument v excelu ma 4 listy: DATA, MHD,AUTO 1.strana a AUTO 2.strana. Vráběl to jistý pan Šebesta-je možné,že toto taky někdo z fora využívá.
list DATA: Zde je uvedeno jmeno pracovníka - jinak aktualizovat si to musim sama: tzn. přepsat rok na 2010, dále vyplnit podle vyhlášky cestovní náhrady-stravné,benzín; nyní jsem musela pozměnit i účtovací předpis-kvuli analytice :D. A údaje o vozidle nemusim měnit každy rok -pokud není nějaká změna a zaměstnanec si nekoupi nové fáro.

podle toho čim jeli vyplnuji list např. AUTO: zde ještě vyplnim: účel cesty, místo jednání - sama jsem si vytvořila rozevírací pole,kde se mi pak zobrazi nabídka s účelem cesty a místy jednání,jelikož se to ve většině případech opakuje,tak jsem si řekla,že by to nebylo na škodu :). A taky musim vyplnit datumy a ujeté kilometry, podle ujetých kilometů už se mi spočítá: ujeté km v kč, spotřeba v litrech a spotřeba v Kć. U stravného mám také rozevírací pole,kde se mi rozbrazí nabídka a vyberu co pracovníkovi přísluší.

No je to asi pracnější než nejaky programek,ale mě se v tom dělá dobře. Když už je to přednastavené, tak to jde pak rychle ;).
Jana F.
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. kvě 2009 13:36:49

Re: ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod agama » stř 03. bře 2010 11:35:09

Takže jestli tomu dobře rozumím - vypňujete cesťáky všem VY sama?
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko

Re: ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod Jana F. » stř 03. bře 2010 12:01:17

Ti co jezdí busem, vlakem aj. MHD si ho vyplňují sami. U nás jezdí autem jenom školník a ředitelka a to minimálně,tak těm to vyplním :D.
Jana F.
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. kvě 2009 13:36:49

Re: ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod refi » stř 03. bře 2010 20:47:46

tak třeba u nás dělám všem cesťáky sama. kontrolovat to po nich mi přijde větší práce než to dělat rovnou za ně. navíc jak už jsem tu psala, koupila jsem si na to program a nejenže je to rychle a bezchybně, ale zároveň to i nějak vypadá, má to stejnou formu a není to stokrát přeškrtané a přepisované. a jak jsem už tu někde psala, na konci z toho mám skvělé součtové sestavy do účetnictví ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: ANKETA - cestovní příkazy

Příspěvekod Jana F. » čtv 04. bře 2010 11:53:50

Stáhla jsem demo verzi toho programku a taky se mi moc libi,jenze ředitelka se kroutí,ale zase si říkám,že se u nas tolik cestaky nedělají,tak je to asi zbytečná investice a vystačím si s tim excelem :).
Jana F.
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. kvě 2009 13:36:49


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků