CP zahraniční - doložení dokladů

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

CP zahraniční - doložení dokladů

Příspěvekod petka7 » sob 25. pro 2010 20:10:21

Ahoj holky, prosím o radu. počítám zahraniční cestu, dotyčný mi doložil, že zaplatil ubytování cca 1000 Eur, ale doložil pouze email, ve kterém mu předem psali, kolik bude ubytování stát, jak ho má zaplatit, ale dotyčný už nedoložil doklad s razítkem, že opravdu ubytování zaplatil. Jen mi doložil papír, kde ručně bylo napsané, že tam byl opravdu ubytován, kolik zaplatil, ale opět razítko žádné. Takový papír bych si mohla také napsat. UZNAT NEBO NEUZNAT? Díkas
petka7
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 19. pro 2010 17:07:22

Re: CP zahraniční - doložení dokladů

Příspěvekod refi » pon 27. pro 2010 18:18:03

to je těžké, daňový doklad už razítko obsahovat nemusí, takže pokud to má všechny ostatní náležitosti příjmového daňového dokladu, tak bych to asi uznat musela, ač je to ručně psáno. ale doložila bych si k tomu i ty maily atd, možná pokud to platil ze svého účtu, tak třeba jestli by vám neposkytl kopii výpisu.
měli jsme studenty v zahraničí a nosili taky různé doklady a často psané rukou, nicméně byli ode mně tak proškoleni, že to razítko tam bylo. i přesto, že už být nemusí.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: CP zahraniční - doložení dokladů

Příspěvekod petka7 » čtv 30. pro 2010 23:41:00

no tam právě nebylo nic moc, jen adresa hotelu, adresa platícího a text, že zaplatil 1000 Eur, jinak nic. Žádné IČO, DIČ, nic...
petka7
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 19. pro 2010 17:07:22

Re: CP zahraniční - doložení dokladů

Příspěvekod refi » pon 03. led 2011 9:19:20

hmmm, tak to není zrovna nejlepší doklad. ať vám k tomu alespoň dá ještě čestné prohlášení, že doklad je v pořádku a jiný mu nechtěli vystavit, nebo něco v tom smyslu.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků