zahraniční CP - změna odletu letadla

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

zahraniční CP - změna odletu letadla

Příspěvekod fido31 » pát 10. pro 2010 14:14:32

Dobrý den potřebovala bych poradit,jak vyplatit zahraniční CP,když jsme poskytli zálohu a zaměstnanci strávili na cestě déle času než měli naplánováno z důvodu stávky letušek ,cestovali do Helsinek,a následně do Eury :o na lety čekali i 6 hodin to znamená poloviční stravné v zahraničí a nemají doklad,nebo potvrzení,že se zpozdilo letadlo,let byl přebukovaný tam i zpět po 5dnech a následkem přebukovaní došlo k jednodennímu zpoždění a návratu z pracovní cesty :cry:, prosím o pomoc .Je to můj první zahraniční CP a velký oříšek. :gmad:
fido31
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 02. pro 2010 11:55:53

Re: zahraniční CP

Příspěvekod refi » pát 10. pro 2010 14:31:08

určitě bych vyžadovala nějaké vyjádření od společnosti, u které jste nakoupili letenky, příp. přímo letecké společnosti. když nám na jaře zůstali kvůli sopečnému prachu studenti v litvě, našli jsme to na webu a mohli si vytisknout. ale i kdyby se vám to nepodařilo, počítejte podle pravdy, jak to doopravdy bylo a ne jaký byl plán cesty. jako přílohu čestné prohlášení zaměstnance/ců o odletech a příletech.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3366
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: zahraniční CP - změna odletu letadla

Příspěvekod fido31 » úte 14. pro 2010 12:20:26

Děkuji refi, jsem teď z toho úplně zmatená,protože mám vyúčtovat dva rozdílné CP do dvou zemí s jiným počtem osob na jednu zálohu a ještě nevím kam mám zadat poplatek za výměnu eur,jestli do nutných vedlejších výdajů,nebo to připočítat ke kurzu,dále nevím,jak postupovat v případě,že do Polska je ubytování ve zlotých a stravné v eurech :-! můžete mi prosím pomoct?
fido31
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 02. pro 2010 11:55:53

Re: zahraniční CP - změna odletu letadla

Příspěvekod fido31 » úte 14. pro 2010 12:54:37

Ještě bych chtěla podotknout,že nevedeme valutovou pokladnu.
fido31
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 02. pro 2010 11:55:53


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků