Platba za licence Wordwall - GB

banka, pokladna, doklady, cizí měna, software

Platba za licence Wordwall - GB

Příspěvekod pmaja » čtv 29. úno 2024 14:39:10

Dobrý den, prosím Vás, není tady někdo, kdo touto dobou platil firmě Visual Education Ltd. za nějaké licence Wordwall? Za tyto licence platíme každý rok cca v únoru. Takto jsme platili již 2 x. Platby v minulosti prošly. Letos už se nám platba 3 x vrátila. Proforma faktura je vždy vystavena v Kč.
Poprvé bez uvedení důvodu - myslela jsem si, že jsem něco spletla. Poslala jsem ji znovu, znova se vrátila s odůvodněním, že banka příjemce neakceptuje měnu. Naléhala jsem na angličtináře, ty kontaktovali tu firmu a ona poslala jiné platební údaje a dušovala se, že je již vše v pořádku. Znovu jsem provedla platbu, ale platba je znova zpátky s odůvodněním Transakce byla na centrále Komerční banky, a.s. vystornována. Důvod storna: na zadanou banku příjemce HOABGB2LXXX nelze zaslat odchozí úhradu v měně CZK.
Prošla Vám někomu platba?
Já už nevím, co s tím? Proforma je na Kč, můžu já sama od sebe udělat nějaký přepočet třeba na EUR a poslat tam EUR? Neporuším něco?

Budu vděčná za radu.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Zpět na Platební styk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků