Bankovní výpisy

banka, pokladna, doklady, cizí měna, software

Bankovní výpisy

Příspěvekod ekonom + » ned 05. zář 2010 21:56:07

Dobrý den. Musíme evidovat bankovní výpisy doručené fyzicky z banky? Anebo stačí mít vytisklý výpis k danému dni z elektronického bankovníctví? Má výpis vytištěný z el. bankovnictví stejnou váhu jako originál doručený z KB? Děkuji za odpověď.
ekonom +
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 07. úno 2010 18:50:58

Re: Bankovní výpisy

Příspěvekod Terina » pon 06. zář 2010 6:54:04

Pokud už by mi chodily bankovní výpisy v papírové podobě, tak bych si je zakládala. Jinak jsem se na to ptala v bance a bylo mi řečeno, že stejnou váhu mají pouze ty elektronické výpisy , které jsou vytištěny z odkazu "e-výpisy". Pokud si tisknete výpis z odkazu "transakce", tak to pro archivaci nestačí.
Terina
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte 09. úno 2010 11:16:05

Re: Bankovní výpisy

Příspěvekod ipracharova » ned 12. zář 2010 22:18:31

Zdravím.

Také máme účet u KB. Letos se nám ztratil jeden výpis a to byl impuls k tomu, abychom přešli na elektronické. Vytisknu je a zakládám, učtování píšu k jednotlivým položkám. Výpisy transakcí také používám, abych doúčtovala konec měsíce.
ipracharova
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 30. led 2010 22:59:00

Re: Bankovní výpisy

Příspěvekod nono » stř 15. zář 2010 10:31:59

My máme také tištěné z progr. servis 24 (máme ČS a.s.). Jednou za měsíc přijde výpis za celý měsíc od ČS a.s. já jej založím (s ním už nic nedělám) Přemýšlela jsem, že bychom i ten měsíční výpis zrušili, že bychom ušetřili....ale raději jej nechám, kdybych něco dohledávala...???ikdyž nevím co ??? :yahoo:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10


Zpět na Platební styk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků