Začínající účetní ve školství
Zdravím všechny,
moc děkuji za toto fórum a za cenné rady. Pracuji jako účetní na základní škole od září loňského roku. Takže ve spoustě věcí se ještě rozkoukávám. Momentálně se tu peru s roční závěrkou.
Pokud by tu byly nějaké začínající účetní a měli by chuť si občas popovídat, budu ráda.
Mějte pěkný den
moc děkuji za toto fórum a za cenné rady. Pracuji jako účetní na základní škole od září loňského roku. Takže ve spoustě věcí se ještě rozkoukávám. Momentálně se tu peru s roční závěrkou.
Pokud by tu byly nějaké začínající účetní a měli by chuť si občas popovídat, budu ráda. Mějte pěkný den

. To byl masakr a těch slz! Ještě že ty uzávěrky jsou jednou za rok že
Zatím mám tedy možnost se doptat paní, od které jsem účetnictví převzala, za což jsem hrozně vděčná. Tak snad brzy získám trochu jistotu a budu klidnější. Jsem docela nervózní, abych nedělala zbytečné chyby, ale zas si říkám, že se snad vše dá případně opravit.

