KVALIFIKACE a PLATOVÁ TŘÍDA

obsah, katalog prací

KVALIFIKACE a PLATOVÁ TŘÍDA

Příspěvekod ANDKA » pát 04. črc 2014 14:02:08

Dobrý den, milé radilky a radilové :) , mám dotaz na zařazení do platové třídy vychovatelky ŠD. Naše paní vychovatelka má pedagogické lyceum a studuje speciální pedagogiku předškolního věku.Na MŠMT nám řekli, že na vychovatelku je kvalifikovaná, tak jsem jí zařadila do 9.plat.třídy a 1. stupně. Je to mladá holčina, která měla jen dohody a u nás byla zaměstnána poprvé. Je zástup za MD, ale dělá stejné věci jako paní vychovatelka před ní. Můžu ji dát do 9/1, teď jsem četla, že začínající učitelé mají mít 8/1. Mám to tedy špatně??? :( Vím, že je to podle náplně práce, ale napíšete mi někdo konkrétně, jaké např. práce musí dělat na 9.)Mám vyjeté znění 8. třídy a 9. třídy, ale nejsem si jistá, kam ji mám zařadit. MOC PROSÍM o polopatickou odpověď přímo pro blbce, protože fakt už nevím |:-(|
Pěkný den a krásné léto, MOC děkuji za odpovědi :yahoo:
ANDKA
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 22. úno 2012 12:02:33

Re: KVALIFIKACE a PLATOVÁ TŘÍDA

Příspěvekod pavla ma » úte 22. črc 2014 8:46:26

Dobrý den, trošku mne překvapuje, že Vám řekli na MŠMT, že je paní kvalifikovaná na vychovatelku. Podle mne totiž není, zkuste si prostudovat §16 zákona o pedagogických pracovnících. Ale třeba se pletu. Co se týká zařazení do platové třídy, vůbec nezáleží na tom, jestli je začínající nebo ne. Zařazujete podle vykonávané práce dle katalogu prací (jestli např. tvoří ŠVP). U nás dáváme 9.
pavla ma
 
Příspěvky: 69
Registrován: pon 20. čer 2011 8:11:57


Zpět na Náplně práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník