Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak konkrétně vyplácíte výjezdy na školy v přírodě. Př. mám 2 učitele, kteří mají nějakou svou pracovní smlouvu a nad rámec hodin, které budou mít nad svůj úvazek nad PS bude DPP, ale musím je v plánu směn také nějakým způsobem "střídat" kvůli respektování pauz. Jak, prosím, tyto výjezdy řešíte? Děkuji
