Činnost v programu Vema

ekonomický software - informace, zkušenosti, poznatky z praxe

Činnost v programu Vema

Příspěvekod killinka » pon 19. dub 2021 11:16:25

Dobrý den,
mám takový technický dotaz. Potřebovala bych zjistit, kde ve Vemě najdu, kolik času v ní uživatel stráví. Mám problém s podřízenou, protože pracuje "bez přestávky", ale výsledek žádný. Vedení mě požádalo, abych to zjistila, jenže jako požadavek to zadat nemůžu, protože by to viděla.

Díky všem za pomoc.
killinka
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 24. srp 2018 12:37:26

Re: Činnost v programu Vema

Příspěvekod refi » úte 20. dub 2021 14:45:18

a jste si jistá, že zde nechodí? ;)
možností je více, ale žádná není to, co vy chcete.
- je možné zapnout logování, které bude případný zásah (chybný) identifikovat, resp. je možné se podívat, kdy se vytvořil a tím pádem i kdo ho provedl (to nepotřebujete, navíc to zpomaluje práci s programem a zabírá místo na disku, protože jsou to tisíce řádků)
- existuje i tzv. audit věty, kde se ukáže, kdo poslední v datech nějakou změnu provedl, ale pokud tam udělal někdo nějaký zásah po něm, tak už nezjistíte, kdo z nich chybu provedl (to ale také není to, co potřebujete)
- mít od nás zakoupen modul GDPR, který ukazuje čas a dobu, ve kterou kdo v kterém souboru pracoval - ale pokud si to někdo nechá zapnuté trvale s nějakými otevřenými soubory, tak jak dokážete, že tam nepracoval?

řekla bych, že pro vás by se spíše hodil nějaký prográmek na monitorování práce na počítači obecně, nejen ve vemě. to ale už není parketa, o které vám něco více řeknu, protože tam to už může narážet na soukromí zaměstnance atd atd ...
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Činnost v programu Vema

Příspěvekod killinka » stř 28. dub 2021 10:40:47

Moc Vám děkuji za odpověď. Je to těžké dokazování, že někdo na něčem pracuje. Jelikož tyto stránky nezná, tak pochybuji, že by zde zavítala ;) . Moc děkuji za odpověď.
killinka
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 24. srp 2018 12:37:26


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron