Hospodářský výsledek

účtování, závěrky, vzory a opravy vnitřních i jiných dokladů

Hospodářský výsledek

Příspěvekod marino » čtv 14. led 2021 15:13:41

Zkušené a vážené dámy účtařky! Mám téma - COVID nám zamával s kdečím, mj. i s možností realizovat některé opravy, údržby, akce....čímž pádem zbyly nějaké finanční prostředky v řádu tisíců. Te strany vedení nebyla vůle utratit je jen proto, že zbyly, za "něco". Jaké máte zkušenosti s tvorbou kladného hospodářského výsledku čistě ze zůstatku provozní dotace - jinou než hlavní činnost nemáme, ostatní výnosy zanedbatelné. Jak se na to dívá váš zřizovatel? Nějak se mi nechce nejdřív ptát toho našeho :D
marino
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 12. čer 2013 8:34:46

Re: Hospodářský výsledek

Příspěvekod skolka » pát 15. led 2021 7:45:06

Zatím se mi to nestalo za 5 let, ale ředitelka chce mít vždy nulu, jinak bychom vraceli nebo by nám příští rok o to dali méně.
Nemáte nějaké opravy zaúčtované do investičního fondu? Vrátila bych je do nákladů a IF ušetřila.
M.
skolka
 
Příspěvky: 253
Registrován: pát 27. led 2017 9:58:38

Re: Hospodářský výsledek

Příspěvekod Eva1962 » pát 15. led 2021 8:00:26

Kladný hospodářský výsledek si převeďte do rezervního fondu a fondu odměn. Pokud budete potřebovat penízky na investice lze pak se souhlasem zřizovatele převést penízky z rezervního fondu do investičního. Nikdy nejsem na nule.
Eva1962
 
Příspěvky: 184
Registrován: stř 23. bře 2011 15:16:08


Zpět na Účtování, vnitřní doklady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron