Dobrý den, prosím Vás, teprve začínám a peru se s programem Gordic. Dá se při vytváření interních dokladů někam napsat nějaká poznámka? Leze mi z toho jen změť částek a čísel a já potřebuji i nějaký popis toho dokladu (abych za pár dní věděla, proč a co jsem udělala).
