Gordic - lze někam napsat nějakou poznámku?

účtování, závěrky, vzory a opravy vnitřních i jiných dokladů

Gordic - lze někam napsat nějakou poznámku?

Příspěvekod pmaja » stř 17. zář 2025 13:11:39

Dobrý den, prosím Vás, teprve začínám a peru se s programem Gordic. Dá se při vytváření interních dokladů někam napsat nějaká poznámka? Leze mi z toho jen změť částek a čísel a já potřebuji i nějaký popis toho dokladu (abych za pár dní věděla, proč a co jsem udělala). |:-(|
pmaja
 
Příspěvky: 187
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Gordic - lze někam napsat nějakou poznámku?

Příspěvekod jitumk » stř 17. zář 2025 17:36:25

Dobrý den,
možné to samozřejmě je, ale už jsem Gordic neviděla skoro 7 let, takže si opravdu nejsem jistá, ale zkuste v kolonce číslo dokladu zmáčkout klávesu /.

Našla jsem toto na stránkách Gordicu, ale ohledně vnitřních účetních dokladů bohužel nic, ale třeba se aspoň ty ostatní videa budou hodit.
https://www.gordic.cz/podpora/metodika/postupy-a-navody
jitumk
 
Příspěvky: 452
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: Gordic - lze někam napsat nějakou poznámku?

Příspěvekod kozmova » pon 22. zář 2025 12:39:09

Dobrý den,
při účtování dokladu napíšete datum a poté číslo dokladu. Musíte se šipkou vrátit na číslo dokladu a pak přes / napíšete popis dokladu. To lomítko je přístupné i dole pod dokladem.
Hezký den :bye:
Uživatelský avatar
kozmova
 
Příspěvky: 139
Registrován: pon 15. úno 2010 8:45:06

Re: Gordic - lze někam napsat nějakou poznámku?

Příspěvekod pmaja » pát 26. zář 2025 20:35:26

Děkuji, funguje to.
pmaja
 
Příspěvky: 187
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Účtování, vnitřní doklady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků