vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod ver » pon 21. čer 2010 13:33:33

Dobrý den, určitě i tyto firmy mají převodový můstek v programu nastaven, asi bude nejlepší obrátit se přímo na ně. Nám také firma ACE účto posílá písemné instrukce, jak máme postupovat, třeba takové návody máte někde také.
Víc vám bohužel asi neporadím.
ver
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 09. čer 2010 9:10:44

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod nono » pon 05. črc 2010 10:36:40

Ahoj všichni, jak na tom jste ????? :? ????já tu sedím, Cyril a Metoděj by ze mne neměli radost. Svátek nesvátek....
Také máte terním předání účetní závěrky do 9.7.2010 ?
Mám docela zlost na ty "nahoře" (kraj, Praha...) určitě jsou na chatách, dovolené a my tu dáváme dohromady čísla, která oni zkontrolují až se vrátí plni sil.
Minulý týden se ve škole nedalo vůbec nic dělat. Určitě to bylo u vás stejné. Peníze za pomůcky, výlety, Pepíček donesl klíč, Evička poplatek za lyžák, který byl v únoru ....... všichni se na něco ptali.....do toho honem objednávky..hlášení pro město....dnes mi jedna paní na ulici řekla " a co tam děláte, když jsou prázdniny?" ...bych vraždila :evil:
mějte se a obdivuji ty, kteří to stíhají za 8 hodin denně a jen v pracovní dny :gcrazy: :yahoo: :lol:
PS : ale zatím mne má práce stále baví :bye: fakt
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod Dahab » pon 05. črc 2010 14:11:24

Zdravím "nono" :)! To co píšete se mne týká naprosto přesně. Vše popisujete jak kdybyste byla i u nás ve škole!!!! Takže já tu teď taky sedím od rána svátek nesvátek a zadávám účto do počítače. Během půlhodinky mi příjde pán z Gordicu nainstalovat nové výkazy, abych mohla pokračovat v zadávání účetnictví!!!! Vše mám zatím napořizované na papíře ručně, tak hned jak to budu mít, tak budu pokračovat v zadávání do programu měsíců 3-6/2010! Takže tady budu i zítra. Ale na druhou stranu je tu opravdu klid a nikdo neruší a neprudí. Mám z toho docela nervy. Jestli to stihnu, jestli to bude v pořádku, stihnu opravy...., tyto otázky si nesmím připouštět jinak bych zbláznila. Ale přiznám se, že když je tu klid na práci, tak mě to taky baví. Určitě takto svátky slavící je nás víc. Držím palce a přeju pevné nervy! :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Předchozí

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků