anketa - jak používáme naše fórum?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

když jdu na forum, tak nejčastěji:

vždy se přihlašuji, tzn. zadám jméno a heslo, případně je mám uložené v pc
32
24%
přihlašuji se jen když chci odpovědět nebo zadat svůj dotaz
16
12%
vyberu si pouze svou rubriku, která mě zajímá (např. účto, pam) a kliknu si na ni
8
6%
vyberu si možnost Zobrazit nové příspěvky (z celého fóra)
23
17%
vyberu si možnost Zobrazit aktivní témata (z celého fóra)
10
7%
vyberu si možnost Vyhledat témata bez odpovědí (z celého fóra)
1
1%
vyberu si možnost Zobrazit vaše příspěvky (z celého fóra)
2
1%
vybírám si náhodně, nemám v tom zatím vlastní systém
5
4%
pročítám i to, co se mé práce netýká, ale zajímá mě, co se jinde řeší
38
28%
 
Celkem hlasů : 135

anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod refi » stř 24. čer 2009 13:55:27

zajímalo by nás, jakým způsobem přicházíte na forum. nemám samozřejmě na mysli, že si sednete na židli a zapnete počítač (s kafíčkem vedle něj) :D , ale jakým způsobem si hledáte svůj dotaz či dotazy ostatních včetně odpovědí.
zkusím zde nabídnout více možností, můžete zvolit i více než jednu, pokud je používáte. pokud byste žádnou z nich nepoužívali, zkuste ji napsat rovnou do textu pod anketu.
děkuji za spolupráci, třeba i vy přispějete k dalšímu vylepšení fora :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: anketa - jak používáme naše forum?

Příspěvekod refi » čtv 25. čer 2009 10:00:03

a ještě pro zajímavost výběr ze statistik přístupů na forum.
červnová statistika, ze které je patrné, v kolik hodin nás tady je nejvíce ;)

hodiny přístupu na forum.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod nono » pát 26. čer 2009 15:15:03

Tyto stránky - to je MOR :thumbs up: - počítám s tím, že když "vlezu" na RADIME SI, že tam pobudu delší chvilku. Doslova prolezu (podle času) vše. Začínám tématy, které se týkají mé práce a končím v OSTATNÍM. Dokonce i doma nakukuji a někdy i pozdě pozdě v noci. :) DÍKY TOMU KOHO TO NAPADLO !!! :) :) :)
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod refi » pon 29. čer 2009 16:23:44

nono> líbí se mi to slovní spojení - je to MOR a DÍKY TOMU, KOHO TO NAPADLO :D :thumbs up: ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod Dája » úte 30. čer 2009 6:55:44

Zdravím. Souhlasím s nono. Je to MOR a DÍKY TOMU, KOHO TO NAPADLO. Jsem už závislák. Doma internet nemám a tak první, co ráno v práci udělám, je, že pustím radimesi :thumbs up: [:} :bye:
Dája
 
Příspěvky: 634
Registrován: čtv 23. dub 2009 11:28:01

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod liběna » stř 01. črc 2009 14:43:40

Kdyby každý MOR byl tak užitečný, jako tento, tak by bylo na světě hned krásněji. Musím říct, že si už nedovedu představit, že bych tuto berličku v podobě radimesi.cz ztratila. Je dobrý pocit vědět, že je kam se obrátit a mít v záloze rady pro případ, že je budu jednou potřebovat. :thumbs up: :thumbs up: L.
liběna
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 02. bře 2009 9:07:52

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod Dahab » čtv 02. črc 2009 12:04:53

Připojuji se s poděkováním těm, kdo tyto stránky vymyslel a kdo je tak úžasně spravuje :thumbs up: Každý den jsem tady dopoledne podle potřeby, jen rozkliknu honem co mě zajímá a večer u televize mám puštěný noťák, přihlásím se na "radimesi" a pročítám vše. Televize je jen kulisa, mnohdy ani nevím co je tam za pořad, ale o čem se píše na "radimesi" vím docela přesně. Takže ještě jednou veliké díky a jak bylo řečeno výše "kdyby všechny MORY byly takové, tak by bylo na světě krásně" :)
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod Kobliha » úte 14. črc 2009 7:03:40

Jsem moc ráda, že jsem objevila tyto stránky. dříve jsem chodila na účetní svět, ale co s tím provedli po inovaci je něco příšernýho. :roll: Tak doufám, že tady žádná inovace nehrozí, takhle je to super :yahoo:
Kobliha
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 22. čer 2009 12:33:32

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod refi » pon 08. úno 2010 10:05:40

oživuji tuto anketu, vaše odpovědi jsou pro fungování tohoto diskuzního fóra hodně důležité. děkuji :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod jajas » pon 08. úno 2010 18:13:35

Radímesi.cz je pro mne součástí každého dne. A to nejen pracovního dne, ale i víkendových dní. Buď hledám odpověď na momentálně vzniklý problém nebo se prostě probírám staršími odpovědmi. Přitom zjišťuji, že mnohdy jsou rozdíly v metodikách různých krajů, což mne znepokojuje, protože jsem byla přesvědčena o jednotnosti. :? Líbí se mně také, že se nebojíme se zeptat na "jakoby" hloupost. Takových dotazů má asi každá z nás několik, ale ostych nám mnohdy brání se zeptat veřejně. Na několika školeních jsem byla totiž svědkem toho, že se účetní zeptala na nějaký problém (pro ni nový), a některé účastnice seminářů tam převracely oči a vzdychaly, že je to "přeci naprosto jasné"!!!!!! Proč se ptá na takovou hloupost? Takže doufám, že nám to tady dlouho vydrží a díky naší vládě (a jejím častým změnám) věřím, že určitě budeme mít stále o čem diskutovat. Zdravím!
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod Rena » čtv 18. úno 2010 13:31:36

Děkuji autorům, že toto fórum vymysleli, chodit sem je opravdu návykové.........a hlavně užitečné. Zdravím MORFÓRum!!!
Rena
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 17. úno 2010 11:29:30

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod danab » čtv 11. bře 2010 9:34:53

Zatím jsem chodila na radimesi bez přihllášení. Včera jsem se přihlásila a zkusila dotaz. Jsem nadšená a opravdu mi to pomohlo. Skutečně výborný nápad. Moc děkuji tomu, kdo to vymyslel a hlavně realizoval.
danab
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 10. bře 2010 13:04:53

Re: anketa - jak používáme naše fórum?

Příspěvekod refi » úte 22. úno 2011 21:48:08

oživuji tuto anketu a zároveň bych ráda apelovala na všechny chytré a zkušené radilky, zda by si občas klikly nahoře v nabídce na "vyhledat témata bez odpovědí" a třeba ještě dodatečně na něco zkusily odpovědět. je nás tu spousta, co se stále něco učíme a také spousta, co už něco umíme, tak si zkusme vyjít vstříc. i mi se stane, že pro samý frmol v práci některý dotaz naprosto přehlédnu a ten rychle zapadne, a přitom třeba ani není těžký a složitý. děkuji :)


Naposledy oživil refi v úte 22. úno 2011 21:48:08
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků